Nábytok pre najmenších a relax v záhrade

08.03.2013  |  

Čo by ste neurobili pre svoje deti? Najmä našej najmladšej generácie je všade plno. Vyžaduje si neustálu pozornosť a niekedy sa zdá, že baterky, na ktoré funguje, nie a nie sa zastaviť. Darujte preto svojim deťom kúsok sveta, v ktorom sa môžu nerušene venovať hrám a rozvíjať svoju fantáziu. Aj na to mysleli tvorcovia a výrobcovia detského nábytku, ktorý sa prezentuje na veľtrhu Nábytok a bývanie 2013.

Detské izby, postele či miniatúrne sedačky s postavami obľúbených rozprávkových hrdinov dominujú v jednotlivých expozíciách tohto nábytkového segmentu. 

 
Pozornosť si zaslúži aj šikovný pracovný stôl, ktorý rastie spolu s vaším dieťaťom. Písacie stoly od spoločnosti DELSO, s. r. o., sú ohodnotené certifikátmi Modrý anjel – ochrana životného prostredia a GS – zaručená bezpečnosť. Kúpiť si ich môžete spolu s príslušenstvom v rovnakom dekore a stoličkou s rôznymi farebnými poťahmi. Ponuku nájdete v pavilóne M5.
 
Zima sa končí a deti sa už určite nemôžu dočkať teplého čerstvého vzduchu. Ak bývate v rodinnom dome a máte možnosť darovať im šmykľavku, hojdačku či drevenú preliezku, neváhajte ani chvíľu. Odmenou vám bude nielen ich šťastný úsmev, ale snáď aj chvíľka pokojného popoludnia. 

Záhradný nábytok

Vy sa zatiaľ môžete vyhrievať na slniečku a sedieť či ležať napríklad na takýchto kúskoch záhradného nábytku. Práve nábytku do záhrady a na terasy patrí veľká časť vonkajšej výstaviskovej plochy. Stoly, stoličky, hojdačky či lehátka rôznych tvarov a rôznych materiálov – dreva, ratanu alebo hliníka lákajú svojím vzhľadom, ale aj pohodlím. Údržba je jednoduchá a stačí sa len natiahnuť...
 
Voľná vstupenka
Voľnú vstupenku na veľtrh získate, ak si kúpite nové číslo časopisu Môj dom. Navštívte náš stánok v pavilóne M3 a objednajte si zvýhodnené predplatné. Môj dom vás poteší novou grafikou, väčšou farebnosťou, prehľadnými výbermi a mnohými zaujímavosťami zo sveta bývania. 
 
Vstupenky sú zlosovateľné a môžete za ne aj takýto vyhrať nábytok od firmy MEUBLE, s. r. o., a Fines, a. s. Verejné žrebovanie prebehne v nedeľu 10. 3. 2013 o 12.00 h v pavilóne M5.
 
Veľtrh je otvorený od 5. 3. do 10. 3. 2013, denne od 9.00 do 18.00 h (v nedeľu 10. 3. do 15.00 h). 
 
Viac informácií nájdete tu.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Na Kysuciach stojí mobilný obytný modul, ktorý prináša viaceré originálne riešenia

Najnovšie knihy a časopisy

Tvorivé bývanie 6/2019 v predaji


26 tipov na sviatočné dekorácie
Predplatné

 

kúpiť v e-shope

 

 

 

Najnovšie príspevky