Z každého rožka troška

10.03.2013  |  

Počas predchádzajúcich dní sme vám predstavili to najlepšie z nitrianskeho Agrokomplexu – veľtrhu Nábytku a bývanie 2013. Ak ste ho doteraz nenavštívili, urobiť tak môžete ešte dnes. Preneste sa do sveta inšpiratívnych myšlienok a praktických foriem nábytku a využite ponuku slovenských aj zahraničných vystavovateľov.

Kúpeľne, sauny, bazény

Vraví sa, že okrem kuchyne je práve kúpeľňa miestnosťou, ktorá určuje hodnotu vášho bytu alebo rodinného domu. Na kúpeľňovom nábytku a sanite sa odzrkadľuje technologický aj dizajnérsky pokrok a záujem oň je naozaj veľký. 
 
Tieto ručne vyrábané dizajnové umývadlá sú predurčené na to, aby vám spríjemnili začiatok dňa. Vyrobené sú z tvrdeného, kaleného skla, pričom výrobcovia im vdýchli aj neopakovateľnosť čaro maľby. Každé umývadlo je originálom. 
 
To, čo bolo pred niekoľkými rokmi takmer nepredstaviteľné, sa aj u nás stáva bežnou realitou. Saunu už môžete mať priamo doma a prehliadku možností jej tvarov a technológií nájdete v pavilóne G.
 
Drevo v interiéri pôsobí nádherne. Drevené stoly z masívu ponúkané v rôznych odtieňoch a s rôznymi systémami rozťahovania, drevené doplnky, ba dokonca vaňu a umývadlo si nenechajte ujsť v pavilóne B.
„Infinity loves Romero Britto“ je špeciálny rad výrobkov navrhnutých brazílskym umelcom Romerom Brittom pre Infinity. Energické línie a veselé živé farby sú charakteristické pre túto značku. Viac uvidíte v pavilóne M3.
 
Novinkou na slovenskom trhu sú produkty ARTHE Line, dizajnérske kreatívne farby a štruktúrované omietky pre interiér. Tieto dekoratívne techniky dodávajú stenám štýl a eleganciu. Inšpirujte sa nimi v pavilóne M4.
 
Nové modely úsporných žiaroviek, nástenných či vstavaných bodových svietidiel, záhradných svietidiel s integrovaným svetelným zdrojom LED a mnohé ďalšie ponúka firma Kanlux, s. r. o., Trenčín, ktorú nájdete na galérii pavilóna B.
 
Akvárium NatureWall je celý systém akvária, ktorý sa zavesí na stenu rovnako ako obraz. Toto netradičné uchopenie robí z akvária zaujímavý a nápaditý doplnok, ktorý sa môže stať pýchou vašej kancelárie alebo obývacej izby. 
 
Voľná vstupenka
Ak sme vás inšpirovali a chcete si vystavovaný nábytok a doplnky pozrieť na vlastné oči, využite poslednú šancu a príďte. Voľnú vstupenku nájdete v časopise Môj dom, ktorý vám ponúka ďalšie zaujímavosti zo sveta bývania. Predplatné časopisu za zvýhodnenú cenu spolu s atraktívnymi darčekmi si môžete objednať v pavilóne M3, stánku č. 12. Tešíme sa na vás.
 
Dnes o 12.00 h prebehne v pavilóne M5 verejné žrebovanie vstupeniek. Vyhrať môžete nábytok do celého bytu od spoločností MEUBLE, s. r. o., a Fines, a. s., ako aj ďalšie ceny. 
 
Budúci ročník veľtrhu Nábytok a bývanie sa bude konať opäť o rok, v marci 2014.
 
Viac informácií nájdete tu.
 
 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Na Kysuciach stojí mobilný obytný modul, ktorý prináša viaceré originálne riešenia

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky