System Bona Spray Mop na čistenie keramickej dlažby, marmolea, vinylu, kameňa

14.04.2014  |     

Radi by sme vám predstavili Bona Spray Mop čistiaci systém, ktorý je určený pre čistenie všetkých typov podláh. Ide o ľahké upratovanie všetkých typov - keramickej dlažby, marmolea , vinylu, kameňa aj drevených či laminátových podláh.

Tento jednoduchý čistiaci systém je jedinečný v tom, že čistiaci prostriedok je zabudovaný v mope, teda neťaháte ťažké vedro s vodou, len si zo skrine vytiahnete Bona Spray Mop ( mop s čistiacim prostriedkom vo vnútri ), nasprejujete na podlahu a zotriete mopom. Nielen že zvládne vyčistiť mastné škvrny, nečistoty, tekutiny, ale dosiahne aj do ťažko dosiahnuteľných priestorov. Je netoxický a ekologický. Čistenie podlahy je veľmi jednoduché  a zvládnete ho jednou rukou vo vrecku!

Bona Spray Mop čistiaca náplň je ľahko dopĺňateľná. V predaji je 0.85 l náplň alebo ekonomické 4 l balenie ako pre keramickú dlažbu, marmoleum, vinyl, tak aj pre drevené a laminátové podlahy.

Mikrovláknová utierka Bona Cleaning Pad vydrží až 300 vypraní a dá sa prať v práčke bez použitia aviváže. Čistí podlahu šetrne  a na mop sa prichytí na suchý zips umiestnený priamo na hlave mopu.

Nechajte sa inšpirovať Švédskou kvalitou !

www.bonaspraymop.sk

BONA CR spol. s r. o.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Členitý moderný dom vo Vrakuni s dvomi terasami a bazénom

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 6/2019 v predaji


Romantická záhrada z Modry
Predplatné

kúpiť

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky