CALLIGARIS – novinky zo sveta bývania

09.09.2015  |     

Tento rok sa dizajnérom talianskej dizajnovej značky Calligaris mimoriadne vydaril! Novinky vyvolali rozruch už na májovom Milánskom veľtrhu nábytku a teraz, na jeseň, pospostupne prichádzajú aj do interiérových štúdií po celom svete, kde vyvolávajú pozitívny ohlas u zákazníkov aj architektov. Čisté línie, svieže farby a kvalitné materiály, to je trednom prichádzajúcej sezóny. My sme pre Vás vybrali niekoľko tipov.

Sedačka LOUNGE, minimalistický dizajn a neuveriteľné množstvo možností kombinácie nielen jednotlivých modulov, ale aj materiálov a farieb v rámci jednej sedačky, z nej robí ideálne riešenie do každého interiéru.

K obľúbené kreslu LAZY  pribudlo ešte pohodlnejšie LAZY MIX. Odnímateľná opierka hlavy je nielen pohodlným, ale aj dizajnovým prvkom a tiež je možné pri tejto novinke kombinovať dva materiály, dokonca aj látku s kožou. 

Hravá sedačka URBAN MIX v súčasnom mestskom dizajne tiež umožnuje mixovat moduly, materiály a farby presne podľa požiadaviek priestoru a zákazníka.

Medzi jedálenskými zostavami je viadcero noviniek. My sme pre vás vybrali stôl CARTESIO, ktorý je so svojimi nadčasovými ikonickými líniami vhodný do klasického aj moderného interéru. Perfektne sa k nemu hodia stoličky TOSCA (6b), do ktorých keď si sadnete, pochopíte, prečo ich musíte mať :-)

Nové trendy spálniam udávajú čalúnené postele WYNN a HAMPTON, s voliteľným úložným priestorom, pre matrace s rozmermi 180x200 aj 160x200.

V roku 2015 pribudlo aj množstvo doplnkov a kobercov. Nové vzory, farby a tvary sú inšpirované Áziou aj Ďalekým východom.

Novú kolekciu od Calligaris  2015/2016 plnú noviniek a sviežeho dizajnu nájdete v predajni LIVINGIN na Račianskej 90.

www.livingin.sk

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Tvorivé bývanie 6/2019 v predaji


26 tipov na sviatočné dekorácie
Predplatné

 

kúpiť v e-shope

 

 

 

Najnovšie príspevky