Ceresit RE-NEW – škáry ako nové za pár minút

18.03.2016  |     

Mnohí z nás majú zažltnuté a opotrebované škáry v kúpeľniach a málokto vie, ako si s nimi poradiť. Pomocníkom v takýchto prípadoch je zaručene nový obnovovač silikónu Ceresit RE-NEW. Ceresit RE-NEW je ideálnym prostriedkom na rýchle a pohodlné obnovenie starých škár - používa sa na prekrytie pôvodného silikónu a má vynikajúcu odolnosť proti vzniku plesní.

Prečo nie sú majitelia bytov s opotrebovanými škárami schopní potrebné opravy zrealizovať sami? Dôvodov je viac - tmelenie je relatívne komplikované a vzniká pri ňom neporiadok, je časovo náročné alebo vyžaduje zručnosť. Áno, namiesto renovácie poškodených silikónových spojov možno skúsiť rôzne čistiace metódy, ale vždy sa bude jednať o krátkodobé riešenia, pri ktorých zostanú praskliny v silikónoch neopravené a plesne sa budú stále vracať. Cestou k čistým bielym škáram je tiež objednať si remeselníkov, ale to je často spojené s vyššími nákladmi, neporiadkom a časovou náročnosťou.

Ceresit RE-NEW je pre podobné prípady ideálnym riešením - ľahko sa aplikuje a možno ho použiť na všetky druhy silikónových škár vrátane farebných. Pri izbovej teplote vytvrdzuje na elastickú, silikónovú vrstvu s dlhou životnosťou a trojitou ochranou proti zachyteniu spór plesní, tvorbe spór a rastu plesní. Okrem vynikajúcej priľnavosti na pôvodný podklad vyniká nový obnovovač škár aj svojim užívateľským komfortom - je bez zápachu, pôvodný silikón sa nemusí odstraňovať a jednoducho sa nová vrstva aj opravuje - nezatvrdnutý silikón je vodou zmývateľný. Samotná aplikácia je jednoduchá ako písanie so zvýrazňovačom s profesionálnym prevedením ako od majstra.

Ďalšie informácie o novom obnovovači škár Ceresit RE-NEW nájdete na www.stopvlhkosti.sk.

Henkel Slovensko, spol. s r.o.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Top články

Najnovšie knihy a časopisy