Májový Môj dom už v predaji spolu s darčekom zadarmo

03.05.2016  |     

Zariaďte si s nami obývačku! V májovom Mojom nájdete dome hromadu inšpirácie, dobrých nápadov aj praktických tipov práve na túto tému – stačí zalistovať.

Samozrejme, aj tento mesiac vás zavedieme na návštevu do originálnych bytov a domov z celého sveta, ukážeme vám, aké sú trendy v kúpeľniach, pomôžeme vybrať si  správne rastliny k jazierku aj do spálne a poradíme, čo si všímať pri výbere a montáži nových okien. Nechýba ani pravidelný redakčný test či rady interiérového architekta. Májový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 2. 5.

Darček k časopisu ■ k časopisu je pribalený 104-stranový katalóg rodinných domov

Najnovší  Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Ladenie v odtieňoch lesa

Farby machu, zeme a neba podvedome navodia v interiéri atmosféru lesných prechádzok. Toto ladenie zároveň nadväzuje na silný trend prírodných materiálov, predovšetkým korku, plsti a vlny. 

Vidiecky sen

V májovom čísle Môjho domu navštívime mladý pár, ktorý sa vzdal mestského života v prospech vidiny pokojného vidieka. Vlastnoručne zrekonštruovaný historický dom im napokon dal oveľa viac ako len bývanie.

Prebudiť ju k životu

Aj keď svet typológie zúžil zariadenie obývačky v podstate len na výber niekoľkých prvkov, realita je oveľa pestrejšia. Ako si z pestrej palety možností vybrať tú správnu kombináciu na vytvorenie najspoločenskejšej miestnosti domova? Všetko dôležité nájdete v aktuálnom vydaní Môjho domu.

Policový tetris

Tušili ste, že tieto hravé poličky oslávili minulý rok päťdesiatku? Nábytkové stavebnice podnecujú našu tvorivosť a prebúdzajú v nás dieťa už pekných pár rokov, a právom patria medzi klenoty nadčasového dizajnu.

Sila rozmanitosti

V májovom vydaní časopisu Môj dom nájdete aj veľký byt z Portugalska – pestrý a pozitívny, moderný a pohodlný. Vďaka interiérovej dizajnérke, ktorej mottom je: zariaďovať pre šťastie, je dnes presne taký, aký si rodina s tromi deťmi želala.

Najlepšie investície, najväčšie rozhodnutia

Výber bývania a jeho zariaďovanie sú plné rozhodnutí a investícií, ktoré si vyžadujú náležité zamyslenie. Túžite skôr po byte v dobrej lokalite alebo je pre vás dôležitejšia samostatná pracovňa? Viac o tých najväčších rozhodnutiach a najlepších investíciách súvisiacich s bývaním sa dozviete v poslednej časti nášho zariaďovacieho seriálu.

Nápaditá kúpeľňa

Netradičná farebnosť, kombinácia masívneho dreva a moderných materiálov či praktické detaily. Aj také sú prvky modernej nápaditej kúpeľne, ktoré nemusia chýbať ani v tej vašej. Inšpiráciu nájdete v najnovšom Mojom dome. 

Rekonštrukčný šprint

Sledovali ste náš seriál o rekonštrukcii panelákového bytu? Zaujíma vás výsledok? V priam neuveriteľnom termíne sa tu podarilo vytvoriť príjemné, moderné a vzdušné bývanie, ktoré nájdete na stránkach májového Môjho domu. 

V mene útulného domova

Ďalšie nápady na zariadenie trojizbového bytu ponúkla tento mesiac v pravidelnej rubrike riešenie naša architektka Lucia. Ako teda toto pomerne časté zadanie uchopiť tak, aby praktický priestor pôsobil zároveň vkusne aj originálne?

Testujeme spoločenské chuťovky

Presuňte varenie z kuchyne na jedálenský stôl a stane sa z neho spoločenská udalosť – v príjemnej atmosfére sa pri uvoľnenom rozhovore vychutnávajú dobroty, ktoré si každý pripraví podľa svojej chuti. Užijete si radšej fondue alebo rakletovací gril? Veľa vám napovie náš májový test. 

Rozmanitá vodná záhrada

Vodný prvok je príjemným oživením každej záhrady. Môže mať rôzne podoby, no ak výsadba v okolí nie je zvládnutá, nebude pôsobiť práve ukážkovo. Neučte sa na vlastných chybách, radšej sa poučte na stránkach aktuálneho vydania časopisu Môj dom.

Poďte von 

S nástupom jari sa naplno začína nielen záhradná sezóna, ale aj čas oddychu v záhrade alebo na terase. Aby ste sa aj vonku cítili naozaj dobre, nepodceňte výber exteriérového nábytku ani osvetlenia.

7 krokov k novým oknám

Uvažujete o výmene okien? Ak budete postupovať podľa návodu z aktuálneho Môjho domu, vyhnete sa chybám a určite sa pri výbere nespálite.

Bývanie (ako) z romantického seriálu

Je vám tento dom povedomý? Mohli ste ho vidieť v seriáli Kukučka. A skutočne sa niet čo čudovať, že jeho tvorcov stavba na svahu Malých Karpát neďaleko Bratislavy oslovila. Ako vyzerá zvnútra a ako sa tu býva? Dozviete sa v najnovšom Mojom dome.

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Na Kysuciach stojí mobilný obytný modul, ktorý prináša viaceré originálne riešenia

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 12/2019-1/2020 v predaji


Neveľký dom pre veľkú rodinu
Predplatné

 

kúpiť na e-shope

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky