So správnym digestorom bude aj kuchyňa voňať

06.04.2017  |     

Kuchyňa je prirodzeným srdcom domácnosti. Ak už sa rozhodnete pred Veľkou nocou pre prípravu akéhokoľvek pokrmu, vaša kuchyňa môže ostať sviežou.

A to vďaka kvalitnému a účinnému odsávaču pár! Značka MORA ponúka viac ako 45 modelov odsávačov pár, ktoré zaistia nielen čistý a svieži vzduch, ale vďaka modernému dizajnu sa stanu aj ozdobou kuchyne. Vysoký výkon, nízka hlučnosť, jednoduché ovládanie a priaznivá cena sú už len príjemným bonusom.

Pri príprave náročnejšieho menu, kedy varíte zároveň aj v štyroch hrncoch, určite oceníte špeciálnu funkciu Power Boost. Tá spustí maximálny sací výkon a všetky výpary bez veľkého hluku zmiznú. K dispozícii je tiež funkcia 24 hodín – automatické čistenie vzduchu v miestnosti po dobu 5 min každú hodinu a možnosť automatického vypnutia odsávača po 30 minútach.

Dotykové ovládanie digestorov Direct Touch je veľmi jednoduché, rýchle a pohodlné. K spusteniu požadovanej funkcie stačí len dotyk. Všetky ovládacie symboly sú umiestnené pod kvalitným tvrdeným sklom. Čelná plocha digestorov je teda rovná, hladká a bez tlačidiel, čo výrazne uľahčuje údržbu. Okrúhle halogénové osvetlenie s výkonom 20 W zaručuje komfortné osvetlenie varnej plochy pod odsávačom.

Odsávače pár MORA sú vybavené praktickým kovovým filtrom proti mastnotám, ktorý sa nemusí meniť a na jeho prípadné nasýtenie upozorní symbol kontroly filtru. V prípade, že je odsávač zapojený na recirkuláciu, je nutné použiť hliníkový filter.

MORA. Radosť domova.

Viac na: www.mora.sk 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Top články

Najnovšie knihy a časopisy