Májový Môj dom už v predaji - 208 strán len za 1,63 €

04.05.2017  |     

Prineste si domov kúsok prírody! V májovom vydaní Môjho domu by sme vám chceli ukázať, ako sa inšpirovať práve prírodou – nielen prírodnými materiálmi, ale aj motívmi, farebnosťou či samotnými rastlinami. Samozrejme, aj v máji nájdete v Mojom dome návštevy v zaujímavých bytoch a domoch z rôznych kútov sveta, nebude chýbať ani zaujímavá záhrada, ďalší kúsok nadčasového dizajnu, riešenie interiérového problému od architekta či pravidelný redakčný test – tentoraz vám pomôžeme vybrať si raňajkový kávovar. V aktuálnom vydaní pripomenieme, na čo nezabudnúť v záhrade a pomôžeme vám s výberom podlahy, aj vykurovacieho systému, s ktorým ušetríte. Májový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 2. 5.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Darček ■ druhý časopis Môj dom 

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Téma mesiaca: Bývanie inšpirované prírodou

Návrat k prírode! Týmto heslom sa riadia dizajnéri po celom svete a ich obdiv k prírodným materiálom badať v najnovších kolekciách, či už ide o módu, alebo o bývanie. V májovom vydaní Môjho domu prinášame pestrú ochutnávku prírodných inšpirácií.

Zelený domov

V máji vás pozveme na návštevu k talentovanej klenotníčke, ktorá premenila starší rodinný dom na láskyplne vycibrený šperk, zasadený v bujnej zeleni.

Medzi minulosťou a súčasnosťou

Vytvoriť v historických priestoroch praktický domov, ktorý zachová pôvodnú atmosféru, avšak adaptovanú na súčasnosť – to bol cieľ majiteľov bytu v čerstvo zrekonštruovanej budove v centre Lisabonu.

Otvorený apartmán

V máji vám v Mojom dome predstavíme aj originálny apartmán návrhára a dizajnéra nábytku, ktorý je dokonalou vizitkou jeho práce. Odráža jeho záľubu v jednoduchom štýle, súčasnom umení a zberateľstve klasických kúskov. 

Príbeh piešťanského mezonetu

Veľké prednosti, ale aj veľké negatíva – skvelá poloha, krásna kúpeľňa s oknom a priestranné spálne, ale chýbajúca predsieň, priechodná kuchyňa, úzka obývačka a lacné kovové schodisko –, to bol status quo novopostaveného bytu. Čerství majitelia našťastie poznali dizajnéra, ktorý dokáže čarovať s priestorom.

Album spomienok

V najnovšom vydaní Môjho domu môžete nazrieť aj do nájomnej vilky, ktorá získala po rekonštrukcii nezameniteľný šarm a premenila sa na pomyselný album spomienok. Do nového bývania kreatívneho manželského páru sa totiž naplno pretavila aj ich láska k dizajnu, umeniu a diaľavám.

Zenový dom u susedov

Na úpätí Jizerských hor postavili českí architekti Petr Stolín a Alena Mičeková zvláštnu stavbu – presnejšie dvojicu objektov, ktorú nazvali Zen-Houses. Ponúkli v nich iný pohľad na bývanie, oslobodený od atribútov klasického domu.

Pilulka radosti

Oddychové kreslo Pastil, ktoré navrhol dizajnér Eero Aarnio pred 50 rokmi, je zhmotnením radosti, vitality aj dizajnérskej imaginácie. V máji vám predstavíme originál aj novšie kúsky, ktoré ním boli inšpirované.

Zo starých hodín nové

Máte doma staré nástenné hodiny a chuť vytvoriť si niečo originálne? Vyberte z nich strojček a pustite sa do výroby jedinečného kúska podľa nášho návodu.

Obložená do trendov

Obklady a dlažby do kúpeľní ponúkajú dnes naozaj nebývalé možnosti a dá sa s nimi doslova čarovať. Môžete nimi opticky zväčšiť menšiu kúpeľňu alebo ju premeniť na hravé miesto, ktoré vás bude nabíjať energiou. Originálne inšpirácie nájdete v májovom vydaní časopisu Môj dom.

Testujeme raňajkové kávovary

Máte radi kávou voňajúci začiatok dňa? Otestovali sme pre vás 5 prekvapkávacích kávovarov – podrobnosti o ich prednostiach aj nedostatkoch sa dozviete v najnovšom Mojom dome.

Zelené raňajky

Čo bude dnes na raňajky? Ak vás nebaví dookola to isté, vyskúšajte niečo nove. Zdravé, rýchle a nezvyčajne namiešane kombinácie vás isto príjemne prekvapia.

Záhrada na troch terasách

V máji sa môžete s Mojím domom vybrať aj do anglického Essexu a pokochať sa nádhernou záhradou, ktorej majitelia sa vyrovnali po svojom s ťažko obrábateľnou pôdou. Vytvorili terasy, ktoré vyriešili ich problém a záhrade dodali punc jedinečnosti. 

Máj v záhrade

Máj patrí k najkrajším a najvoňavejším mesiacom v roku. V tomto období je zároveň najvyšší čas na zveľadenie balkónov a terás, prvá polovica mesiaca je ideálna aj na výsadbu kvitnúcich letničiek.

Vyberáme benzínovú kosačku

Na stredne veľké a väčšie pozemky je ideálna benzínová kosačka s pohonom (tzv. pojazdom), ktorú oceníte aj v členitom teréne. Čo všetko treba zohľadniť pri jej výbere sa dozviete v najnovšom Mojom dome.

Koľko ušetríte zmenou vykurovania?

Zvažujete výmenu starého plynového kotla za novší systém na vykurovanie a prípravu teplej vody, a radi by ste vedeli, o koľko si tým môžete znížiť ročné prevádzkové náklady? Na máj sme pre vás pripravili šikovné porovnanie.

Podlahy vhodné na podlahové vykurovanie

Ak chcete mať podlahové vykurovanie, venujte pozornosť aj výberu vhodnej podlahovej krytiny naň. Mala by sa vám nielen páčiť a ladiť s interiérom, ale predovšetkým by nemala znižovať účinnosť a ekonomickosť sálania tepla.

 

Predplatné časopisu

Ukážka z časopisu:​​

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Tvorivé bývanie 6/2019 v predaji


26 tipov na sviatočné dekorácie
Predplatné

 

kúpiť v e-shope

 

 

 

Najnovšie príspevky