Origami v obývačke

27.09.2017  |  

Od svojho vzniku v roku 1979 sa stal dánsky Softline medzinárodnou značkou produkujúcou inovatívny a vysokokvalitný nábytok a jeho moderný, farebný dizajn možno nájsť po celom svete. Softline vo svojej kolekcii kombinuje princípy kreativity, škandinávskeho dizajnu, maximálnej funkčnosti a ekológie. Produkcia firmy je charakteristická farebnosťou a oblými líniami, pričom účelnosť v nijakom prípade neustupuje dizajnu. Portfólio produktov obsahuje čalúnený nábytok a doplnky do interiéru a exteriéru a je rozdelené do niekoľkých kolekcií pod názvom Spirit, Living, Nordic a Outdoor.

Veľkou devízou značky Softline je vysoká funkčnosť výrobkov, čo znamená, že väčšina sedacích súprav, či kresiel je rozťahovateľných, používané látky sú z veľkej časti z prírodných materiálov a vynikajú vysokou odolnosťou. 

Rozkladacia pohovka Jason vytvára most medzi rôznymi spôsobmi použitia a typmi nábytku. Kombinuje atraktívny moderný dizajn s praktickou funkciou rozkladacej pohovky. Vysoký chrbát s jemne zaoblenými rohmi a matrac s jemnými okrajmi vytvárajú ideálne lôžko pre relaxáciu, posedenie alebo dôverný rozhovor, či už v obývacej izbe alebo vo verejnom priestore. Možnosti kombinovania materiálov, tkanín a farieb sú nekonečné. 

Viac info na www.leardo.sk

Kreslo HAVANA predstavuje elegantné miesto pre relaxáciu. Klasické kreslo dostalo supermoderný dizajn, so zaoblenými, dynamicky navrhnutými detailmi, ktoré zvyšujú komfort sedenia. 

Viac info na www.leardo.sk

Dizajn kresla FOLD je inšpirovaný papierovými origami. Priestranné kreslo má mäkké čalúnenie vytvorené z geometrických tvarov a ľahko sedí na štyroch rozdielnych nohách. Kreslo je možné umiestniť do domácnosti ale vynikne aj vo verejných priestoroch.

Viac info na www.leardo.sk 

Tagy:
sedačky kreslá origami nábytok do obývačky rozkladacie pohovky

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Záhrada 8/2019
v predaji


Najkrajšie rastliny v novembri
Predplatné

 

Kúpiť v e-shope

 

 

Najnovšie príspevky