Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť: Nové kuchynské štúdio v Bratislave

27.10.2017  |  

Vo štvrtok 19. októbra Oresi otvorilo nové kuchynské štúdio v Bratislave. V centre hlavného mesta sa môžete na chvíľu stratiť medzi dizajnovými kuchyňami a snívať o tej vlastnej.

Prvotriedny dizajn na vlastné oči

Showroomu dominujú kvalitné materiály a dizajn. Rôznym farebným prevedeniam a povrchovým úpravám kuchýň sekundujú kvalitné spotrebiče, medzi ktorými nechýbajú aj značky gorenje a MORA.

V novom kuchynskom štúdiu môžete obdivovať dizajnové línie gorenje, ktoré vznikli v spolupráci so svetoznámymi menami. Neodolateľnú kolekciu Philippa Starcka je naozaj najlepšie vidieť na vlastné oči. Na prvý pohľad vás upúta nerezová oceľ a vysoko reflexné sklo, ktoré sa v domácnosti stane doslova odrazom životného štýlu a osobnosti jeho majiteľa. Nechýba ani inovovaná kolekcia francúzskeho dizajnéra Ora Ïto, ktorú po redizajne predstavil v tomto roku. Elegantné spotrebiče s jeho rukopisom s nadčasovo jednoduchým dizajnom nájdete v bielej a čiernej farbe.

Koľkokrát ste potrebovali v kuchyni pomôcť?

Nový showroom ponúkol skvelú príležitosť ako odprezentovať Novú generáciu spotrebičov českej značky MORA s inovovanými technologicky vyspelými funkciami. Spotrebiče značky MORA sú nielen kvalitné a spoľahlivé, ale zdobí ich aj čistý nadčasový dizajn, ktorý dokonale dopĺňa štýlové kuchyne.

www.gorenje.sk, www.mora.sk

Tagy:
gorenje kuchyne kuchynské štúdia MORA

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Top články

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 2018/06 v predaji


Darček k časopisu katalóg projektov rodinných domov
Predplatné

E-shop

E-verzia časopisu