Galéria Bývania STYLA

15.12.2017  |  

Majte radosť zo zariaďovania aj Vy. Široký výber nábytku a celého bytového zariadenia Vám zaručí, že s príchodom každej návštevy bude Váš domov jedinečný a neodolateľný. Tradične na Vás čaká viac ako 60 predajní s nábytkom a doplnkami, spolu s komplexnou ponukou služieb pre Vaše súčasné, či budúce bývanie.

Rozhodli sme sa, že Vám poskytneme pohodlie, po ktorom ste vždy tak veľmi túžili. Preto pre Vás pripravujeme neustále nové predajne a rozširujeme svoj sortiment. Okrem rôznych štýlov ako minimalizmus, provance, shabby chic, či indický, si bez problémov vyberiete všetko od podlahy až po strop. Aktuálne sa môžete tešiť na nové štúdio s nábytkom a interiérovými doplnkami, ktorého inšpirácia a štýl pochádza z Dánska. Môžete tak osviežiť a ozvláštniť svoj domov extravagantným kúskom.

V zimnom období Váš domov skrášlia a zútulnia tematické, vianočné svietidlá a doplnky, o teplo domova sa postará nový krb a potešiť seba či svojich blízkych môžete novou sedačkou, kuchynskou linkou či komodou. Alebo sa len tak prídete inšpirovať a môžete si vysnívať svoje budúce zariadenie. Nájdite si svoje doplnky a zariadenie vo vašom STYLE.

Tagy:
kuchynský nábytok vianočné svietidlá predajne nábytku

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Top články

Najnovšie knihy a časopisy