Najväčší výber nábytku rýchlo, jednoducho a navyše, pod jednou strechou

15.05.2018  |     

Nedávno sme oslávili 1. výročie od otvorenia úplne nového konceptu, ktorý na Slovensku doposiaľ chýbal. Galéria bývania STYLA už dnes poskytuje najširší výber sortimentu nábytku a bytových doplnkov na Slovensku.

Pýchou centra je každý jeden obchod, každá  značka. Spolu so 60 obchodmi, ktoré sa v centre nachádzajú, tvoríme jedinečný koncept, vďaka ktorému ponúkame zákazníkovi zariadenie nového, ale i súčasného domova doslova od podlahy, až po strop. Že nemožné? Pre nás určite nie.

Potrebujete novú sedačku, či rovno celú obývačku? Máme minimálne 15 predajcov obývacieho nábytku a sedacích súprav. Novú posteľ s matracom? V jednom z 15 spálňových štúdií si vyberie každý. Potrebujete vymeniť podlahy a dvere so zárubňami? Ľahká pomoc. Drevené alebo laminátové podlahy v STYLE nie sú žiaden problém. Novú kuchynskú linku si môžete prísť vybrať do jedného zo 7 kuchynských štúdií. Predajcovia sú zároveň aj dizajnérmi, a tak máte záruku, že dostanete naozaj odbornú pomoc. 

V STYLE nájdete aj najväčšiu predajňu svietidiel. Môžete tu svojim deťom nádherne zariadiť detskú izbu a vybrať vhodné bytové doplnky v retro, schabby chic, provensálskom, indickom, škandinávskom a modernom štýle. 

Aký štýl máte radi, taký vám STYLA ponúka. Zariaďte si domov presne podľa vašich predstáv rýchlo a jednoducho.

Zdroj: Galéria bývania STYLA 

Facebook: www.facebook.com/styla.sk

styla.sk 

Tagy:
predaj nábytku

Mohlo by vás tiež zaujímať:

PREČÍTAJTE SI TIEŽ Májový Môj dom už Májový Môj dom už v predaji x

Top články

Najnovšie knihy a časopisy