Farby pre váš interiér

16.05.2018  |     

Náterové farby Dursilite a Colorite ponúkajú vynikajúcu kryciu schopnosť, ľahkú čistiteľnosť a takmer neobmedzený výber farebných odtieňov.

Dekoračné nátery Dursilite a Colorite, od osvedčeného výrobcu stavebnej chémie Mapei, sú dostupné v širokej palete farieb. Vďaka ich výnimočnej krycej schopnosti sú ideálne pri úpravách stien v tmavých a žiarivých odtieňoch.

Jednoducho prekryjú sýte farby a pastelové farby. Poradíte si aj so starými stenami so škvrnami od nečistôt, ktoré sa vo všeobecnosti veľmi náročne prekrývajú. Výnimočná krycia schopnosť znamená tiež menej pracovných krokov, skracuje čas maliarskych prác a znižuje spotrebu materiálu. 

Nátery Dursilite a Colorite sa vyznačujú jednoduchým použitím. Byt alebo dom si vymaľujete bez väčšej námahy aj svojpomocne. Ak pri maľovaní natrafíte na drobné trhliny v stenách, použite na ich výplň tesniaci akrylový tmel Mapeflex AC1.

Praktické na údržbu

Na povrchu steny sa vďaka špeciálnemu zloženiu náterových farieb Dursilite a Colorite vytvorí kompaktný, vysoko odolný film, ktorý zabraňuje prieniku špiny do povrchu. Na odstránenie prípadne vzniknutých škvŕn stačí použiť špongiu. Výhodou je, že náter si zachováva schopnosť odpudzovať nečistoty počas celej svojej životnosti. Steny tak zostávajú čisté v priebehu mnohých rokov.

www.mapei.sk

Tagy:
farby na stenu dekoračné nátery

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Top články

Najnovšie knihy a časopisy


Urob si sám 12/2018 v predaji


Časopis pre domácich majstrov
Predplatné

E-shop