Sprchové kúty a zásteny SanSwiss – radosť zo sprchovania

05.06.2018  |     

Už viac ako 35 rokov je SanSwiss špecialista na sprchové kúty, ktoré sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, funkčnosťou a moderným dizajnom. Či už sa jedná o bezrámové, čiastočne rámové alebo rámové zásteny s rôznymi tvarmi profilov, široko otvárateľné krídlové dvere, posuvné dvere s úsporou miesta alebo pevné WALK-IN zásteny do veľkých kúpeľní, zásteny SanSwiss splnia najrôznejšie priania zákazníkov pre individuálne riešenia kúpeľní, vrátane atypických rozmerov a zvláštnych prevedení.

A práve atypickým prevedením sprchových zásten sa dnes budeme venovať. SanSwiss prichádza s radom bezrámových zásten PUR.

Vysoké nároky na dizajn a individuálne riešenie kúpeľne, čisté línie, kvalitné materiály - to je typový rad PUR od firmy SanSwiss.

Bezrámové zásteny PUR splnia všetky Vaše želania - vďaka širokej ponuke štandardných i špeciálnych prevedení a atraktívnej ponuke príslušenstva.

Kvalitné materiály ako masívne pánty a kovania z pochrómovanej mosadze, 8 mm bezpečnostné sklo, ale aj stabilizačné vzpery a dizajnové madlá poskytnú vysoký komfort pri sprchovaní po mnoho rokov. Vysokú kvalitu typovej rady PUR dotvára štandardne dodávaná antiplaková úprava Aquaperle a taktiež na vnútornej strane zapustené pánty vybavené zdvihovým mechanizmom. Vďaka týmto vychytávkam bude čistenie sprchovacieho kúta ešte jednoduchšie.

Atypické riešenia - silná stránka radu PUR

Či už sa jedná o zvláštne rozmery až do výšky 2300 mm, skosenie, výrezy, či skrátené bočné steny, pre SanSwiss - špecialistu na atypické riešenia - toto nie je žiadny problém!

www.sanswiss.sk 

Tagy:
sprchový kút bezrámové zásteny

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Top články

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 2018/11 v predaji


Vianočná inšpirácia zo Španielska
Predplatné

E-shop