Júnový Môj dom už v predaji

11.06.2018  |     

Farby v interiéri sú niekedy väčšou dilemou, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Skôr, ako sa pustíte do zariaďovania, popremýšľajte o tom, ako na vás pôsobia. V novom Mojom dome vám prinášame niekoľko inšpirácií a tipov, ako zakomponovať jednotlivé farby do interiéru. Podľa našich receptov si môžete pripraviť chutné jahodové maškrty alebo si podľa návodu vyrobiť vlastnú letnú čitáreň.

V júnovom čísle nájdete rady, ako ochrániť drevo v exteriéri či ako si pripraviť priestor pred rekonštrukciou kúpeľne. Nebude chýbať ani ďalší kúsok nadčasového dizajnu, riešenie interiérového problému od architekta či pravidelný redakčný test – tentoraz vám pomôžeme vybrať  žehličky. V aktuálnom vydaní pripomenieme aj to, na čo nezabudnúť v záhrade a dozviete sa informácie o rôznych stavebných novinkách. Júnový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 3.6.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Téma mesiaca: 

Škola farieb. Prinášame prehľad farieb a ich možnosti kombinovania a využitia v domácnosti.

Vintage industriál

Štýlové bývanie v niekdajšom sklade z viktoriánskych čias.

Pohoda v Bostone

Mezonetový byt snov -  s úžasnou strešnou terasou, plný originálnych detailov a tvorivých nápadov

Svieže retro

Milý, mladistvo pôsobiaci bytík zariadil jeho majiteľ vo vlastnom štýle – „hravom retro scandi“

S čisto ženskou energiou

Vydarená rekonštrukcia pražského bytu pod taktovkou troch šikovných dám

Mužský pohľad na vec

Elegantná kombinácia čiernej a teplého dreva vytvorila pôsobivý pánsky interiér

Dom vo vtáčom koridore

Útulný domov vznikol vďaka dobrým nápadom, šikovným rukám a citu majiteľov pre zariaďovanie

Tajné kuchynské triky

Výrobcovia kuchýň prichádzajú stále s novými zlepšeniami, ktoré dokážu ušetriť čas a priestor a zjednodušiť prácu a pohyb v kuchyni

Testujeme žehličky

Je to spojenie dvoch živlov, ktoré dokážu postaviť do pozoru odev i bielizeň. Stačí zopár zručných ťahov a pokrčená košeľa sa zmení na odev do spoločnosti.

Daždová záhrada

U nás sa zatiaľ veľmi neuplatňujú dažďové záhrady, preto si priblížme, o čo v nej vlastne ide a prečo je dobré pri koncipovaní pozemku s takouto záhradou počítať?

Jún v záhrade

Prvé letničky, kvety ruží a voňavé bylinky. K tomu dozrievajúce čerešne a jahody. Jún v záhrade je plný prekvapení...

Ako chutí leto

Slnko a čerstvý vzduch nás počas teplých dní neoblomne ťahajú von. Opúšťame svoje štyri steny prečistiť si pľúca, hlavu a dopriať pokožke vitamín D. Pohodu na terase nám vedia spríjemniť rôzne „vychytávky“.

6 tipov na vonkajšie tienenie

Ak chcete zabrániť slnečným lúčom vstúpiť do vášho príbytku či na terasu, na trhu je niekoľko druhov tienenia, ktoré navyše vyzerajú veľmi štýlovo.

Pripravte si priestor

Keď premýšľate o novej kúpeľni, predstavujete si krajšie obkladačky, väčšiu vaňu, praktickejšie umývadlo... Avšak rovnako dôležité je  aj to, čo sa skrýva pod obkladom. Prípravu by ste nemali v žiadnom prípade zanedbať ani podceniť.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Novinka!
Staviame a rekonštruujeme


95 tipov, ako postaviť kvalitný dom
Kúpiť v e-shope

Najnovšie príspevky