Detská izba s nápadom

20.06.2018  |     

V štúdiu Space4kids sa novo zabýval taliansky nábytok Nidi - detský a študentský nábytok z kvalitného a ekologicky šetrného lamina, zameraný na precízne spracovanie a neopozeraný dizajn s množstvom originálnych prvkov a vychytávok.

Z ich širokej ponuky môžeme vyzdvihnúť posteľ z radu Bug, ktorú je možné z pohodlného lôžka jednoducho premeniť na sedačku pre denné použitie - vďaka veľkým polstrovaným chrbtovým opierkam.

Súčasťou ponuky sú aj praktické písacie stoly so zásuvkovými kontajnermi v mnohých podobách, rozmeroch a farebných prevedeniach.

Skvelým nápadom do menších detských izieb sú poschodové postele s úložnými priestormi a bezpečnými schodíkmi. Pod posteľou je možné mať šatníkovú skriňu, knižnicu i písací stôl. Toto šikovné riešenie šetrí priestor a zároveň pôsobí originálne a nadčasovo.

Celý sortiment Nidi môžete nájsť na www.space4kids.cz, prípadne si u nich môžete objednať vytvorenie 3D návrhu detskej či študentskej izby a zaradiť sa tak medzi ich spokojných zákazníkov v Čechách aj na Slovensku.

www.space4kids.cz 

Tagy:
nábytok do detskej izby taliansky nábytok

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 12/2019-1/2020 v predaji


Neveľký dom pre veľkú rodinu
Predplatné

 

kúpiť na e-shope

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky