Izby pre teenagerov a deti

14.11.2018  |     

Izby pre teenagerov a deti sú dôležité miestnosti v domácnosti, ktoré potrebujú osobitnú pozornosť. Preto talianska spoločnosť Tomasella vytvorila kolekciu Tommy, určenú pre študentské a detské izby: miesta, kde môžu vaše deti odpočívať, ale aj študovať a hrať sa.

Tommy ponúka moderné štýlové izby, ktoré sú esteticky atraktívne a funkčné. Šatníkové skrine, knižnice, regály a stolíky sa prispôsobia akémukoľvek priestoru a sú ľahko kombinovateľné vďaka farbám, povrchovým úpravám a čalúneniu. Okrem toho, Tommy ponúka aj zbierku doplnkov, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre teenagerov aby sa vytvoril koordinovaný a moderný celok. 

 Posteľ s výsuvným lôžkom, úložným priestorom alebo vzdušná na elegantných nožičkách, je len na vás ktorú z možností si vyberiete. 

Kolekcia Tommy vás zaujme svojimi farebnými a materiálovými možnosťami. V tohtoročných novinkách prevláda bordová, horčicová ale aj olivová farba či farba šalvie. Zaujímavosťou sú ich dekory s grafikou, ktoré ponúkajú aj ako tapety na stenu, takto si môžete vytvoriť svoju ideálnu kombináciu. 

Viac informácií v showroome Leardo na Drieňovej 1/H v Bratislave, alebo na www.leardo.sk

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rodinný dom v Nitre: Interiér vo vidieckom štýle a veľká zimná záhrada

Najnovšie knihy a časopisy

Urob si sám 12/2019


Časopis pre domácich majstrov
Predplatné

 

kúpiť v eshope

 

 

Najnovšie príspevky