Spoznajte harmóniu dlažieb

11.04.2019  |     

Tiež cítite radosť, keď vykročíte na svoju záhradu a slnečné lúče zohrievajú vašu tvár? Áno, prichádza jar! Je to čas, kedy sa pomaly presúvame do záhrad a trávime tam všetok voľný čas s rodinou a priateľmi. Raňajkovať v záhrade, grilovať na terase a starať sa o prezimované rastliny. Aj my prinášame slnko do vášho domova v podobe špeciálnej jarnej ponuky dlažieb rôznych formátov a farieb.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 60 ročnou tradíciou pripravila v termíne od 21. 3. 2019 do 30. 6. 2019 špeciálnu jarnú ponuku „Spoznajte harmóniu dlažieb“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky alebo výrobky vhodné na spevnenie svahov a ohraničenie záhonov či trávnatých plôch.  

S dlažbou Appia antica sa dajú docieliť jedinečné optické efekty. Vytvarujte krásne oblúky a pozdvihnite úroveň vašej záhrady, alebo okolia domu na vyššiu úroveň. Prekrásne odtieňové odchýlky sú navyše odolné voči UV žiareniu, takže si zachovajú svoju farebnosť aj po rokoch. 

Veľkoformátová dlažba Nova 7 s jemne profilovaným povrchom a s vlnitými hranami sa postará o prirodzene pôsobiaci plošný obraz. Vďaka kombi forme je ľahko uložiteľná a vhodná na príjazdové cesty, terasy, na plochy okolo domu, k bazénom, či na verejné plochy. 

Systémové riešenie Bradstone Old Town prináša južanské slnko do vášho domova. Rôzne formáty platní a doplnkov vytvoria harmonický a elegantný priestor aj pred garážou. V ponuke je celá rodina Bradstone Old Town, v ktorej nájdete aj bazénové lemy, nášľapné platňe, schody, obrubníky a obklad. 

Ak túžite po nadčasovom dizajne, vyberte si Bradstone Lias. Je inšpirovaný jedinečnou atmosférou starého kláštora na juhu Anglicka. Perfektné spojenie tradičného dlažbového remesla s moderným náročným dizajnom a úzkymi škárami učarujú vašej záhrade. Objavte ďalšie prvky z rodiny Bradstone Lias - schody, platne s drážkami a obrubníky.  


Ucelený dizajn vášho exteriéru elegantne a prirodzene dotvoríte plotovým systémom Rivago. Neutrálny vzhľad sa hodí ku každej architektúre a nenechá žiadne prianie nesplnené.

www.semmelrock.sk 

Tagy:
exteriérová dlažba

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rodinný dom v Nitre: Interiér vo vidieckom štýle a veľká zimná záhrada

Najnovšie knihy a časopisy

Urob si sám 1/2020
v predaji


Časopis pre domácich majstrov
Predplatné

 

kúpiť v eshope

 

 

Najnovšie príspevky