Dvere, ktoré ochránia rodinné poklady celých generácií

25.04.2019  |     

Či plánujete výstavbu rodinného domu alebo jeho rekonštrukciu, zrejme zvažujete aj výber vchodových bezpečnostných dverí. Sú vstupnou bránou do vašej domácnosti, no najmä – budú vás chrániť pred zlodejmi a extrémami počasia. Preto je potrebné, aby boli naozaj kvalitné a naozaj bezpečnostné.

Povrchová úprava bezpečnostných dverí musí byť vodoodolná a schopná odolávať veľkým teplotným zmenám – vrátane tuhých mrazov a letných horúčav. Okrem toho slúžia aj ako zábrana pred preniknutím tepla či zimy, hluku a prachu do vnútra. Bezpečnostné dvere musia okrem výkyvov počasia odolať aj pokusom o násilné prekonanie. Navyše – zvládnuť musia aj každodennú rodinnú prevádzku. Vedeli ste, že priemerná štvorčlenná rodina otvorí a zatvorí vchodové dvere počas 25 rokov až 200 000-krát? Bezproblémové a pohodlné otváranie a zatváranie zabezpečí ich mohutná oceľová konštrukcia.

Modely pre každú stavbu

Okrem bezpečnostnej stránky je veľmi dôležitá aj estetická. Či už staviate modernú novostavbu alebo rekonštruujete starší dom, na výber máte z bohatej škály vodoodolných farieb i drevených dekorov. Na interiérovej strane dverí môže byť podľa priania zákazníka i laminátová či dyhovaná povrchová úprava. V prípade, že chcete na chodbu dostať viac svetla, siahnite po sklenených výplniach – tzv. svetlíkoch. 

Ak potrebujete poradiť s výberom bezpečnostných dverí, nemusíte nikam chodiť. Bezplatnú konzultáciu – a to aj po pracovných hodinách, u vás doma či u vášho projektanta – zabezpečia odborníci zo spoločnosti SHERLOCK®, ASSA ABLOY. „Chápeme, že naši klienti sú zaneprázdnení. Preto sa usilujeme šetriť ich čas. Radi im poradíme a prídeme s návrhom kompletného riešenia bezpečnosti na kľúč v čase a na miesto, ktoré vyhovuje im,“ hovorí Juraj Hroš, bezpečnostný analytik spoločnosti SHERLOCK®, ASSA ABLOY.

Viac informácií na www.sherlock.sk 

  

Tagy:
bezpečnostné dvere vchodové dvere Povrchová úprava

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Novinka!
Staviame a rekonštruujeme


95 tipov, ako postaviť kvalitný dom
Kúpiť v e-shope

Najnovšie príspevky