V bezpečí pod strechou s elegantnou krytinou Ruukki Hyygge

17.05.2019  |     

Elegantná maloformátová krytina Ruukki Hyygge zodpovedá moderným trendom súčasnej architektúry, ktorá kladie dôraz na jednoduchosť a čistotu hmoty aj detailu. Dokonalosť tvarov a esteticky čistý dojem strechy dokresľuje aj originálne príslušenstvo.

Strešná krytina vychádza z filozofie tzv. Hygge. To krátke, do slovenčiny nepreložiteľné dánske slovo, opisuje všetko to, čo sa v živote skutočne počíta: pocit blízkosti, bezpečia, slobody a tepla. Je to škandinávska filozofia šťastia, vyjadrujúca snahu o dosiahnutie útulného komfortu a radosti z drobných potešení.

Ruukki Hyygge je dodávaná v troch obľúbených farbách, ktoré zodpovedajú súčasným trendom v architektúre: antracitovej, grafitovej a čiernej. Jednoduchosť a minimalizmus v trojitom vydaní, to je Ruukki Hyygge, ktorú môže každý prispôsobiť svojmu vkusu. Ruukki Hyygge je maloformátová strešná krytina vyrábaná v prevedení bez prelisov, alebo s prelismi. Krytinu je možné pokladať tromi rôznymi spôsobmi, ktoré umožňujú zvýrazniť vlastnosti a charakter celej budovy.

Zaujímavosťou tejto krytiny je inovatívne riešenie priečneho a pozdĺžneho kotvenia. To umožňuje pohľadovo skryť spoje krytiny a prispieva k ničím nerušenému elegantnému vzhľadu celej strechy.

Ruukki Hyygge sa vyrába zo švédskej ocele najvyššej kvality z vlastných oceliarní spoločnosti. Plech v hrúbkou 0,6 mm je opatrený modernou ekologickou povrchovou úpravou GreenCoat Purex. Jej ľahko matný povlak je odolný voči poškriabaniu a vplyvom slnečného žiarenia.

Strešná krytina Ruukki Hyygge je dostupná v triede kvality Ruukki 40. Tým získava každý majiteľ novej strechy automaticky záruku 40 rokov a ďalej samozrejme výhody bežné pre všetkých zákazníkov značky, ako je kalkulácia a technické poradenstvo zadarmo.

Viac informácií nájdete na www.ruukkistrechy.sk.

Tagy:
strešná krytina plechová strešná krytina strecha

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Najnovšie príspevky