Rovné steny bez viditeľných spojov

07.06.2019  |     

Všetci chceme mať dokonale hladké a krásne steny. Ale krása nie je všetko. Pri montáži priečok je dôležité myslieť aj na to, aby boli nielen estetické, ale aj praktické, zdravé a hlavne funkčné.

Hladké sadrokartónové dosky

Montovanie nových priečok, stien či stropov je udalosť, ktorá na dlhú dobu ovplyvní celkovú estetiku vašich priestorov. Preto je dôležité vybrať si dosky, ktoré prinášajú tie najkrajšie výsledky.

Sadrokartónové dosky 4PROfesional od Rigips majú špeciálne sploštené pozdĺžne a priečne hrany. Vďaka tejto novej technológii dosiahne povrch interiéru maximálnu rovnosť, ktorá je viditeľná aj na jasne osvetlených plochách.

Zdravý vzduch

S cieľom poskytovať moderné, bezpečné a ekologické riešenia pre zákazníkov, Rigips obohatil dosky 4PROfesional o revolučnú technológiu Activ’Air. Tá z ovzdušia pohlcuje nebezpečný formaldehyd a premieňa ho na neškodné látky. Týmto spôsobom dokáže zo vzduchu odbúrať až 70 % formaldehydu a vďaka tomu udržiava ovzdušie v interiéri zdravé a čisté.

Jednou z priorít spoločnosti Rigips z koncernu Saint-Gobain sú inovácie a vývoj. Preto neustále zlepšujeme a vyrábame nové materiály, aby sme splnili požadované nároky a očakávania zákazníkov v oblasti bezpečnosti, estetiky, ekológie a pohodlia.

www.rigips.sk

Tagy:
sádrokartónové dosky

Mohlo by vás tiež zaujímať:

PREČÍTAJTE SI TIEŽ Júnový Môj dom už Júnový Môj dom už v predaji x

Foto dňa

Rozsiahly dom na samote sa ukrýva pod zelenou strechou

Najnovšie knihy a časopisy

Záhrada 7/2019
v predaji


Čo musíte robiť v záhrade na jeseň
Predplatné

 

kúpiť v e-shope

 

Najnovšie príspevky