Júlový Môj dom v predaji

15.07.2019  |     

Slnečné Capri, kozmopolitný New York, pestré Mexiko, pohodové Grécko, pokojné Japonsko... To všetko nájdete v novom Mojom dome napriek tomu, že ide o časopis o bývaní, nie geografický magazín. Prinášame v ňom totiž množstvo inšpirácií, ako si zakomponovať do svojho bývania i spomienky a dekorácie z ciest a obľúbených destinácií. Okrem toho v ňom nájdete aj mnoho zaujímavých návštev, chutné recepty či inšpiráciu, ako zariadiť detskú izbu pre tri malé obyvateľky.

Nebude chýbať ani ďalší kúsok nadčasového dizajnu či pravidelný redakčný test – tentoraz vám pomôžeme vybrať rýchlovarnú kanvicu. V aktuálnom vydaní pripomenieme aj to, na čo nezabudnúť v záhrade a dozviete sa informácie o rôznych stavebných novinkách. Júlový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 5.7.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Kúpiť v eshope

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Téma mesiaca: 

Bývanie svetobežníkov

Chata pre súčasných nomádov 

Môžete ju postaviť v podstate kdekoľvek, a to bez stavebného povolenia či súhlasu stavebného úradu. Presnejšie povedané, môžete ju zaparkovať. 

Vzdušný priestor na minipozemku 

Svetlý otvorený priestor, ktorý zodpovedá modernému spôsobu života, by ste za múrmi tejto uzučkej stavby vtesnanej medzi susedné domy určite nečakali. A predsa tam je! 

Kúpiť v eshope

Všetky odtiene vidieka 

Farby aj vône vidieka a detaily, ktoré si pamätáte z detstva, vás v tomto dome obklopia, vtiahnu a pohltia. Je jednoducho miestom, kde sa okamžite cítite ako doma a odkiaľ sa len ťažko odchádza.

Najdôležitejší priestor 

Pre dvojicu mladých projektantov je ich byt ešte o čosi dôležitejší než pre iných – pracujú totiž doma, a tak tu trávia naozaj veľa času. Zosúladenie pracovného priestoru s obytným bolo pre nich preto podstatné. 

Kúpiť v eshope

Ilustrátorka, ktorá rada mieša farby aj chute 

Ideálne bývanie Tiny Minor by mohlo byť v Taliansku, s jabloňovým sadom a „hypoalergénnym“ kocúrom, ktorý by jej pri práci priadol na kolenách bez toho, aby si kýchla každých 20 sekúnd. 

Izba pre tri sestry

Menšia paneláková izbička pre tri sestry si žiadala radikálnu zmenu. Šikovný architekt ju pretvoril na pôvabné miesto s množstvom svetla a úložných priestorov. Nosnou témou sa stali hory a indiánska osada, ktorá vďaka pastelovým farbám a čierno-bielym kontrastom pôsobí príjemne a sviežo. 

Kúpiť v eshope

Júl v záhrade

Leto je už v plnom prúde. Ak svojej záhrade doprajete vhodnú starostlivosť, môže byť aj farebné, voňavé a okúzľujúce. Osvieženie počas sparných dní prinesie útočisko pod košatým stromom. Ak ho nemáte, teraz je vhodný čas premyslieť si, kde by sa najlepšie hodil. Vysádzať môžete už na jeseň. Najdokonalejšie letné osvieženie poskytne voda a tá môže mať v záhrade rozmanité podoby. 

Súčasná chalupa – moderná verzia tradičných princípov

Zadanie pre architektov z renomovaného pražského ateliéru znelo: navrhnúť komfortný rekreačný dom v malebnej obci neďaleko Karlových Varov. Podarilo sa im pritom nielen zladiť nový, jednoznačne súčasný objekt s tradičnou vidieckou zástavbou v okolí, ale aj dopriať obyvateľom veľkorysý moderný priestor a pohodlie.

Steny s atmosférou

Súčasným trendom sú kreatívne steny, ktoré v interiéri vytvoria jedinečnú atmosféru. V kurze je pohľadový betón i tehla, rôzne štruktúry vytvárané omietaním, popisovateľné steny alebo veľkoformátové tapety pôsobiace ako umelecké diela. Odviažte sa a dajte stenám novú tvár. 

Kúpiť v eshope

Tagy:
Môj dom časopisy o bývaní

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom 12/2019-1/2020 v predaji


Neveľký dom pre veľkú rodinu
Predplatné

 

kúpiť na e-shope

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie príspevky