Vo vašom pracovnom kútiku by nemal chýbať dobrý pracovný stôl

15.11.2019  |  

Zariaďujete si pracovný kútik? Hľadáte nábytok, ktorý by bol praktický, funkčný a moderný zároveň? Pracovné stoly sa dostávajú do popredia pre svoje všestranné využitie. Stôl TAILOR je pomocník, ktorý pomôže rozvíjať váš talent a nadanie.

Stôl pre krajčírky

Potrebujete niekam uložiť šijací stroj, nitky, gombíky, či ostatné drobnosti, ktoré denne využívate pri svojej profesii či koníčku? Pracovný stôl TAILOR vám s tým pomôže. Pozostáva z troch šuplíkov, z ktorých jeden je rozdelený na tri prepážky. Uloženie predmetov, ktoré súrne potrebujete počas šitia, je o to prehľadnejšie. Praktická skrinka má výklopnú vrchnú dosku, a tá vám zabezpečí jednoduché odloženie šijacieho stroja. Vytvorenie a upratanie pracovného priestoru vám zaberie len niekoľko minút.

Aj ako toaletný stolík alebo písací stôl

Stôl TAILOR v sebe spája štýlový dizajn s praktickým odkladacím priestorom aj pre vašu kozmetiku. Využijete ho teda aj ako toaletný stolík či písací stôl. Poslúži aj grafikom, maliarom, výtvarníkom, tiež každému, kto svoj voľný čas trávi vyrábaním rôznych handmade predmetov. Jeho multifunkčné využitie oceníte v každej podobe.

Vyrobený z kvalitného materiálu

Ide o kvalitný slovenský výrobok. Stôl je vyrobený z laminovanej drevotriesky DTD s hrúbkou 16 mm. Jeho neutrálne biele farebné prevedenie zaručuje, že stolík je vhodný do akéhokoľvek interiéru.

Viac o pracovnom stole a toaletných stolíkoch nájdete na: www.temponabytok.sk

Tagy:
Pracovný stôl

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Foto dňa

Rodinný dom v Nitre: Interiér vo vidieckom štýle a veľká zimná záhrada

Najnovšie knihy a časopisy

Záhrada 9/2019
v predaji


Zimný rez stromov a krov
Predplatné

 

Kúpiť v e-shope

 

 

Najnovšie príspevky