Voľne stojacie plynové krby s odťahom spalín do komína elegantný klasický štýl (EFFECT, GRACE, IDEAL)

Voľne stojacie plynové krby s odťahom spalín do komína elegantný klasický štýl (EFFECT, GRACE, IDEAL)

26. 05. 2020 Zdieľať

Voľne stojacie plynové krby majú nasávanie vzduchu z miestnosti a odťah spalín vyvedený do komína. Vyrobené sú na povrchu z silno stenného plechu. Týmito elegantnými krbmi je možné vykurovať priestory, v ktorých je pripojenie na vyvložkovaný komín s odťahom spalín pre plyn. Zároveň musí byť zabezpečený prívod vzduchu pre bezpečnú prevádzku krbu.

Sú ideálne pre vykurovanie rodinných domov, bytov, kancelárii, rekreačných objektov. Predovšetkým v rekreačných objektoch oceníte, že plynové krby odolávajú teplotám pod bodom mrazu bez vplyvu na ich funkčnosť.

Konštrukcia spaľovacej komory je doplnená keramickými prvkami nad horákom, umožňuje cez presklenú čelnú stenu pohľad na plápolajúci oheň, ktorý je porovnateľný s plápolajúcim ohňom pri krboch na drevo. Na rozdiel od klasických krbov na tuhé palivo je možnosť u plynových krbov nastaviť požadovanú teplotu v miestnosti, ktorá je potom automaticky udržiavaná.

Nedochádza k prehrievaniu miestnosti a tým sa zabezpečuje ekonomická prevádzka krbov. U krbov vybavených by-passom je možnosť nastaviť trvalú prevádzku horáka bez ohľadu na nastavenie termostatu. Krby majú mechanickú reguláciu teploty, piezoelektrické zapaľovanie a poistku odťahu spalín v prípade ovládania ručným ventilom. Krby vybavené elektrickými systémami majú diaľkový ovládač. Výrazne sa totiž navyšuje efektívnosť vykurovania a účinnosť krbov.

plynový krb

KARMA Slovakia

Výhody:

Bezpečná prevádzka
Automatické udržiavanie nastavenej teploty
Podľa typu ovládanie ručné alebo diaľkovým ovládaním
U verzie ovládané ručným ventilom nie je potrebné pripojenie k elektrickému zdroju
Konštrukcia umožňuje sledovanie plápolajúceho ohňa
Krby sa vyrábajú na zemný plyn alebo propán bután
Možnosť výberu izolačnej podložky
Majú vysoko elegantný vzhľad
By-passom je možné regulovať výšku plameňa

Kontakt: KARMA Slovakia s.r.o. , Kráľovská 796/43, 927 01 Šaľa
Web: www.karma.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok