So zariadením vrnetDIALOG získate až 5-ročnú záruku

So zariadením vrnetDIALOG získate až 5-ročnú záruku

06. 04. 2010
Zdieľať

Túžite po päťročnej záruke na vykurovacie zariadenie? Získate ju pri kúpe komunikačnej jednotky vrnetDIALOG od spoločnosti Vaillant. Inteligentná komunikačná jednotka sa postará o jednoduchú a účinnú kontrolu a diagnostiku vášho vykurovacieho systému. Okrem predĺženej záruky na vykurovacie systémy značky Vaillant vám vrnetDIALOG prinesie aj ďalšie výhody.


— Komerčná prezentácia spoločnosti Vaillant Group Slovakia, s.r.o. —


Solárne systémy, kondenzačné kotly, ale aj tepelné čerpadlá sú modernými, technologicky vyspelými zariadeniami, ktoré predstavujú nevyhnutný zdroj teplej vody či vykurovania. V prípade ich nefunkčnosti môžete ľahko prísť o tepelnú pohodu, ale aj teplú vodu. Strate komfortu možno predísť len pravidelnou a dôslednou kontrolou vykurovacích zariadení a ich operatívnym servisom. O vykurovanie bez starostí sa postará vyspelá komunikačná a riadiaca jednotka vrnetDIALOG.So zariadením vrnetDIALOG získate až 5-ročnú záruku

251081
Vaillant

Bezstarostné vykurovanie


Komunikačná jednotka vrnetDIALOG je moderné zariadenie, ktoré je určené pre vykurovacie kotly, tepelné čerpadlá a solárne systémy Vaillant s eBus rozhraním. Pripája sa pomocou siete GSM a GPRS, pričom prenos informácií prebieha cez internet. Komunikačná jednotka dokáže samostatne diagnostikovať problém a rýchlo a detailne nahlásiť chybu vykurovacieho systému faxom, e-mailom alebo esemeskou priamo technikovi. Komunikačná jednotka umožňuje technikovi dôkladne sa na opravu vykurovacieho systému pripraviť a operatívne odstrániť niektoré chyby bez nutnosti priameho zásahu u užívateľa a bez toho, aby ste na dlhší čas prišli o tepelnú pohodu či teplú vodu. Komunikačná jednotka šetrí váš čas, ale aj peniaze z vášho rodinného rozpočtu.So zariadením vrnetDIALOG získate až 5-ročnú záruku

251082
Vaillant

Čo robí vrnetDIALOG jedinečným?


Vďaka komunikačnej jednotke vrnetDIALOG sa nemusíte sami zaoberať kontrolou vášho vykurovacieho zariadenia. Počas celého roka ho sleduje servisný technik, ktorý dozerá na jeho bezproblémové fungovanie. Komunikačná jednotka od spoločnosti Vaillant je schopná vyhodnocovať chod zariadenia a uložené dáta analyzovať a súčasne graficky vyhodnotiť. S jednotkou vrnetDIALOG možno jednoducho kontrolovať a diaľkovo nastavovať vykurovacie zariadenia Vaillant, diagnostikovať a sledovať prevádzkový stav vykurovacieho systému. Inteligentnú komunikačnú jednotku určite oceníte, pretože vďaka nej môžete komfortne a bezpečne vykurovať a využívať teplú vodu každý deň.
Spoločnosť Vaillant ponúka dva typy jednotiek vrnetDIALOG – pre väčšie objekty alebo bytové domy s vlastnými kotolňami a pre menšie bytové jednotky. Komunikačná jednotka pre väčšie objekty disponuje, okrem iného, doplnkovými komunikačnými výstupmi, čo umožňuje pripojenie na alarm alebo požiarny systém. Pre menšie bytové jednotky je určené zariadenie, ktoré sa pripája na jeden kotol s regulátorom. Inštalovať sa môže na stenu či priamo do kotla. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam zaručuje jednotka vrnetDIALOG užívateľom dokonalý komfort.


Viac užitočných informácií nájdete na www.vaillant.sk.


Kategória: Energia
Tagy: PR článok vaillant vrnetdialog
Zdieľať článok

Diskusia