Čo robiť, aby oprava a údržba nehnuteľnosti „nebolela“

30. 01. 2019 Zdieľať

Asi je zbytočné vám pripomínať, že čas letí rýchlo a že aj nová alebo nanovo prerobená nehnuteľnosť potrebuje z času na čas vylepšiť. Niekde pribudne puklina v stene a inde je nutné zariadiť novú detskú izbu. Riešením, ako sa vyhnúť nečakanej investície do prípadnej úpravy, je pripraviť sa na ňu.

Úplne postačí, keď si budete pravidelne odkladať  niekoľko eur, napríklad na účte stavebného sporenia, a po istej dobe budete mať k dispozícii sumu, ktorá pokryje minimálne vstupné náklady na akékoľvek úpravy bývania. Zabudnite na poplašné správy o tom, aké je stavebné sporenie nevýhodné. Prečítajte si dôkaz o tom, že teraz sa sporiť naozaj oplatí.


Čo robiť, aby oprava a údržba nehnuteľnosti „nebolela“

2330335
Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Percentá navyše

Aby ste si nemuseli lámať  hlavu nad tým, kde vziať peniaze na vytvorenie rezervy do budúcnosti na prípadné opravy a úpravy vašej nehnuteľnosti, Prvá stavebná sporiteľňa má pre vás riešenie. V čase, keď sú úrokové sadzby na sporiacich účtoch takmer rovné nule, prichádza na trh s akciovou ponukou, ktorá vám umožní aj naďalej výhodne sporiť. Každému, kto si teraz v PSS uzatvorí zmluvu o stavebnom sporení a pri dohodnutom šesťročnom sporení splní stanovené podmienky, pridá k základnej úrokovej sadzbe z vkladov percentá navyše. V prvom roku 7,5 %, v druhom  4 % a v treťom 1 %. Nesmieme opomenúť ani štátnu prémiu. Ak patríte k tým, ktorí na ňu majú nárok, môže vám pribudnúť aj 70 €. Tomu sa povie výhodné sporenie, však?

Okrem toho sa na 10-tich z vás môže každý mesiac, od teraz až do konca marca, usmiať šťastie a na váš účet stavebného sporenia vám PSS pripíše ďalšiu štedrú finančnú čiastku.


Čo robiť, aby oprava a údržba nehnuteľnosti „nebolela“

2330329
Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Keď to nestačí

No a samozrejme, pre tých, ktorí potrebujú rýchlo bývať, má PSS stále v ponuke rôzne druhy úverov. Aj tu však platí, že s predchádzajúcim sporením ich dostanete s výhodnejšími podmienkami ako bez neho.

Presvedčte sa sami!

Viac informácií získate, ak zavoláte na telefónne číslo 02/58 55 58 55 alebo kontaktujte niektorého z  obchodných zástupcov zo zoznamu na www.pss.sk

Tiež na stránke časopisu DOMa si môžete prečítať príbehy ľudí, ktorí okrem dobrého návyku a finančnej rezervy získali ďalšie výhody stavebného sporenia. Prostredníctvom aplikácie časopisu DOMa budete mať články vždy poruke. Nájdete ju v Google Play alebo App Store. Nebude vás to stáť vôbec nič a navyše môžete vyhrať zaujímavú ceny.

ZDROJ: PR článok spoločnosti Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Kategória: Legislatíva a financovanie
Tagy: stavebné sporenie
Zdieľať článok