Nové trendy v bývaní: 3,5 izbové byty v Arboria Parku

Nové trendy v bývaní: 3,5 izbové byty v Arboria Parku

11. 05. 2016
Zdieľať

Architekti v projekte Arboria Park, stále hľadajú nové formy, ako zvýšiť kvalitu bývania klientov Arborie. Tentokrát sa zamerali na 3-izbové byty, ktorých dispozície dokázali upraviť tak, aby ste získali izbu navyše.

Pridaná izba vám zvýši kvalitu bývania

Napriek tomu, že miestnosť developer označuje ako pol-izbu, ide o neprechodnú a plnohodnotnú izbu s množstvom využití. Skvele poslúži ako detská izba, keď vaše deti vyrastú a jedna im bude primalá, alebo pracovňa, v ktorej vás nikto nebude rušiť pri práci. Ak u vás často prespávajú návštevy, zriaďte si v nej hosťovskú izbu. 

Možnosti máte neobmedzené a izba navyše sa zíde vždy. 


Nové trendy v bývaní: 3,5 izbové byty v Arboria Parku

Nové trendy v bývaní: 3,5 izbové byty v Arboria Parku
LUCRON Development a. s.

Výborné dispozície a vysoký štandard

S cieľom zvýšiť komfort bývania sa architekti zamerali aj na vnútorné dispozície.  3,5-izbové byty splnia aj tie najnáročnejšie predstavy o modernom bývaní. Samozrejmosťou je samostatný šatník, práčovňa, samostatné WC a veľká a hlboká lodžia. 

Byty v Arboria Parku sú navyše zariadené nadštandardnými bytovými výrobkami od renomovaných dodávateľov, ktoré získate v cene bytu. 

Komfort 4-izbového bytu za cenu 3-izbového

Neposlednou výhodou 3,5-izbových bytov je ich cena. Je až neuveriteľné, že všetky úpravy sa architektom podarilo zrealizovať takmer bez vplyvu na cenu pre klienta. Komfort 4-izbových bytov tak teraz získate za cenu, ktorá je porovnateľná s cenou 3-izbových. Nový 3,5-izbový byt tak môže byť váš už od 417 eur mesačne.

Navyše môžete využiť špeciálny produkt, ktorý pre vás Arboria pripravila v spolupráci s VÚB bankou – 0% hypotéku. Od kúpy bytu až do jeho kolaudácie zaplatí Arboria Park úroky hypotéky za vás.

Presvedčila vás ponuka 3,5-izbových bytov? Zastavte sa pre viac informácií v novom predajnom mieste priamo v Arborii alebo v showroome v City Arene. Stretnutie si môžete dohodnúť telefonicky na 0903 656 650 alebo emailom na arboria@arboria.sk.

PR článok 

Kategória: Legislatíva a financovanie
Zdieľať článok

Diskusia