S programom Úver na pozemok máte všetky esá v rukáve

S programom Úver na pozemok máte všetky esá v rukáve

18. 08. 2009
Zdieľať

Jedným z najťažších otázok je kde postaviť svoj dom. Kým nájdete miesto, ktoré vám vyhovuje a kým dostanete úver, vás dlho hľadaný pozemok snov je predaný. Tých, ktorých napadlo využiť peniaze získané z predaja vlastného bytu na financovanie nového pozemku iste odradia problémy spojené so sťahovaním do podnájmu, aby mohli svoj byt predať. Také problémy vás ale ďalej trápiť nemusia! Spoločnosť Ekonomické stavby vám ponúkajú program Úver na pozemok, vďaka ktorému vaše vysnené miesto získate raz dva.

— Komerčná prezentácia spoločnosti Ekonomické stavby s.r.o.—


Rýchlosť nadovšetko

Všeobecne známe heslo „kto skôr príde, ten skôr melie“ platí dvojnásobne pri nákupe pozemku. Možnosť rýchle ponúknuť peniaze za pozemok pri nákupe je zásadnou výhodou. S programom Úver na pozemok získate rýchly prístup k úveru. Namiesto dvoj- až trojmesačnej čakacej dobe v prípade klasických úverov, s našim programom získate  úver za 21 dní.

Žiadne poplatky, žiadni ručitelia

Zariadenie úveru je veľmi jednoduché – nepotrebujete žiadnych ručiteľov, ani nemusíte ručiť vlastnou nehnuteľnosťou ako ste na to zvyklí u iných programov. Navyše ako klienti Ekonomických stavieb neplatíte žiadne poplatky pri zariadení účtu. Ani úrok nie je vyšší ako obvyklá sadzba u krátkodobých úverov. Vďaka tomuto programu pri nákupe pozemku máte hotovosť k dispozícii skutočne rýchlo.

 

Komu je program určený a ako funguje?

Program Úver na pozemok je k dispozícii všetkým klientom Ekonomických stavieb bez vekového obmedzenia. Najviac ho využívajú klienti s vlastným bytom, ktorí chcú financovať nákup pozemku z predaja bytu. Vďaka programu Úver na pozemok tak získajú dosť času na výhodný predaj svojho bytu. Druhou skupinou častých užívateľov programu sú klienti bez dostatočnej hotovosti. V takom prípade si klient zakúpi pozemok prostredníctvom programu ÚVER NA POZEMOK a cena pozemku sa neskôr zahrnie do hypotečného úveru na financovanie stavby domu. Výsledkom je, že pozemok sa spláca spoločne s domom z jedného hypotečného úveru, čo je oveľa výhodnejšie ako ďalší hypotečný úver na pozemok pripravený od začiatku.

Programom Úver na pozemok sme vyšli v ústrety špeciálne klientom Ekonomických stavieb. Vďaka výnimočným podmienkam financovaniu sa náš program teší veľkému počtu záujemcov a môžeme ho ponúknuť len obmedzenému počtu klientov. Preto neváhajte a využite náš program, ktorý vďaka rýchlosti bude vašim esom v rukáve pri nákupe pozemku. Program je možné kombinovať s ďalšími službami Ekonomických stavieb, ako napríklad Mladá rodina alebo Nulová hotovosť.

Kontakt: 


Ekonomické stavby s.r.o.
Pohranická ulica 391
951 01, Štitáre
Tel:037 655 99 11
Mob: 0903 571 471
info@ekonomicke-stavby.sk
www.ekonomicke-stavby.sk
Pobočka Žilina:
Moyzesova 35
010 01, Žilina
Tel:037 655 99 11
info@ekonomicke-stavby.sk
Pobočka Košice:
Hroncova 5
040 01, Košice
Tel:037 655 99 11
info@ekonomicke-stavby.sk

Kontakt ČR:
Ekonomické stavby a.s.
Ke Křižovatce 466
Zruč-Senec 330 08
Tel: 00420/377 825 782
Mobil: 00420/ 777 743 411
info@ekonomicke-stavby.cz
www.ekonomicke-stavby.cz

Kategória: Legislatíva a financovanie
Zdieľať článok

Diskusia