Program Maximálna služba – kompletná starostlivosť o zákazníka od A po Z

Program Maximálna služba – kompletná starostlivosť o zákazníka od A po Z

09. 06. 2009 Zdieľať

Každý z nás už aspoň raz sníval o vlastnom dome. Od splnenia tohto sna však väčšinu ľudí odradia nepríjemnosti, ktoré stavbe domu predchádzajú: drahé spracovanie projektu, zariaďovanie stavebných povolení a často nie príliš profesionálny prístup zo strany stavebnej firmy. Týmto starostiam je teraz koniec vďaka programu Maximálna služba spoločnosti Ekonomické stavby. Teraz má cestu k vlastnému domu otvorenú každý.

—– Komerčná prezentácia spoločnosti Ekonomické stavby, s. r. o. —–

Čo je MAXIMÁLNA SLUŽBA?

Program Maximálna služba je komplexný program, ktorý vyhovie požiadavkám aj tých najnáročnejších klientov. Širokú škálu služieb, za ktoré musíte u iných spoločností platiť, dostanete u nás v rámci tohto programu úplne zdarma, či už ide o vypracovanie projektu, alebo vybavenie úveru.

Projekt priamo na mieru


Program Maximálna služba – kompletná starostlivosť o zákazníka od A po Z

201642

Základnou otázkou, ktorú si musí každý pred začiatkom stavby domu položiť, je: „Ako bude môj dom vyzerať a čo od neho očakávam?“ Ak chcete dom zodpovedajúci vašim predstavám, môžete si buď nechať pripraviť vlastný projekt, ktorý je ale veľmi nákladný, alebo môžete siahnuť po tzv. typových projektoch. Ich nevýhodou však je, že dom na kľúč nemusí byť presne podľa vašich predstáv a všetky úpravy projektov sú ďalšími nákladmi. Prečo teda platiť za stavbu, v ktorej sa nebudete cítiť ako doma?

V rámci programu Maximálna služba ponúkame všetkým našim klientom služby skúseného projektanta úplne zdarma. Projektant vytvorí dom, ktorý bude vyhovovať vašim predstavám a potrebám. Dokonca nebudete musieť strácať čas ani cestovaním – môžete ostať v pohodlí vášho domova a projektanti Ekonomických stavieb prídu za vami.

Úrady? Banky? Žiadny problém!

Nočnou morou väčšiny ľudí je vybavenie stavebného povolenia. Veľké množstvo papierovania na rôznych úradoch zaberie veľa času, ktorého nikto z nás nemá dostatok. Tomuto trápeniu je však vďaka programu Maximálna služba koniec. Spoločnosť Ekonomické stavby má so zariaďovaním stavebných povolení bohaté skúsenosti, a tak ho každému klientovi v rámci programu zaistí bezplatne. Ak na zaplatenie vysnívaného domu nemáte dostatok peňazí v hotovosti, nevešajte hlavu. Ekonomické stavby vám vďaka skvelej a dlhodobej spolupráci s poprednými bankami nielen zaistia lepšie podmienky pôžičky, ale vás aj ušetria od zbytočného papierovania a stresu.


Program Maximálna služba – kompletná starostlivosť o zákazníka od A po Z

201641

Pevné základy vášho domu

Najdôležitejším prvkom každého domu sú dobré základy. Bez nich by predsa nestál žiadny dom. Spoločnosť Ekonomické stavby si to uvedomuje, a preto na proces stavby základov kladie vysoké nároky, ktoré dokonca výrazne prevyšujú platné normy. Účtovanie extra poplatkov za takúto dôležitú súčasť domu považuje za nepoctivé, a preto cena všetkých ponúkaných domov zahŕňa aj náklady na základovú dosku.

Bonus pre vás: manažér projektu

Svojich klientov chce spoločnosť Ekonomické stavby skutočne rozmaznávať. Práve preto každému klientovi pridelí manažéra projektu, ktorý dohliada na to, aby všetko prebiehalo, ako má. Ak má klient akékoľvek otázky alebo priania, manažér je mu kedykoľvek k dispozícii. Samozrejmosťou je, že aj túto službu vám Ekonomické stavby poskytnú úplne zdarma.

Stavba vlastného domu už nemusí znamenať množstvo nervov a zbytočne vyhodených peňazí. Využite program Maximálna služba a Ekonomické stavby všetko zariadia. Na vás zostane už len sťahovanie…

Ekonomické stavby, s. r. o.
Pohranická ulica 391
951 01 Štitáre
Tel.: 037/655 99 11
e-mail: info@ekonomicke-stavby.sk
www.ekonomicke-stavby.sk

Pobočka Žilina
Moyzesova 35
010 01 Žilina
Tel.:037/655 99 11

Pobočka Košice
Hroncova 5
040 01 Košice
Tel.:037/655 99 11

Kontakt v ČR
Ekonomické stavby, a. s.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč-Senec
Tel.: +420 377 825 782
Mobil: +420 777 743 411
E-mail: info@ekonomicke-stavby.cz   
www.ekonomicke-stavby.cz

Kategória: Stavba a rekonštrukcia
Tagy: dom ekonomicke stavby
Zdieľať článok