Zažite radosť z rodinného bazéna. Kúpať sa môžete už v priebehu jediného dňa

Zažite radosť z rodinného bazéna. Kúpať sa môžete už v priebehu jediného dňa

11. 06. 2020 Zdieľať

Letné prázdniny sa blížia, a tak už medzi ľuďmi pulzuje téma kúpania sa vo vlastnom bazéne, a pokiaľ je to možné, s čo najrýchlejšou inštaláciou. Pred očami budúcich majiteľov bazéna sa už vlní priezračná hladina krištáľovo čistej vody, radosť najbližších, lákavé osvieženie aj nekonečné vodné radovánky v príjemnom súkromí vlastnej záhrady.

Práve v týchto dňoch je dopyt po bazénoch extrémny. Medzi najobľúbenejšie typy rodinných bazénov na trhu patrí rad Azuro Vario. Existuje pre to hneď niekoľko dobrých dôvodov. Ide o kvalitný výrobok, ktorý poteší faktom, že ho je možné vďaka unikátnemu konštrukčnému riešeniu bezpečne inštalovať ako na povrchu, tak aj s čiastočným alebo úplným zapustením do terénu, a to vrátane svahu. Navyše to celé môžete zvládnuť sami, a aj počas jediného dňa.

„Rad Azuro Vario ponúka 12 modelových variantov v kruhovom alebo oválnom tvare a s rôznym dizajnovým prevedením. Aj rozmery sú voliteľné, a vyberať môžete z kruhových bazénov s priemerom až 5,5 metra alebo oválnych modelov s dĺžkou až 7,3 metra. A to už je pekný priestor aj pre plavcov. Ďalšou podstatnou výhodou týchto bazénov je aj dlhá životnosť ich steny z hlbokoťažného plechu s vysokou antikoróznou ochranou. Poskytovaná je predĺžená záruka 5 rokov ako potvrdenie kvality použitého materiálu a jeho precízneho spracovania,“ vysvetľuje Radek Hanzlík, produktový manažér spoločnosti Mountfield.

záhradný bazén

Azuro Vario V7 Zdroj: Mountfield

A nejde len o kvalitu. Bazén prekvapí aj možnosťou dokonale ladiť so svojim okolím a celkovou koncepciou záhrady. Ponúka preto možnosť voľby vonkajšieho dekoru steny, napr. so vzhľadom dreva alebo kameňa, aj výber dizajnu vnútornej fólie, a to hneď zo štyroch vzorov. Túto možnosť asi ocení každý s citom pre detail a estetiku. Na záver treba spomenúť ešte skvelý pomer cena/kvalita bazénov Azuro Vario.

Ak chcete ešte väčší luxus…

Možno že zvažujete bazén úplne zapustiť. Potom je ideálnou voľbou ktorýkoľvek z modelov radu Ibiza Family. Tá totiž ponúka luxus veľkých zapustených bazénov, a pritom len za „pár eur“. A k tejto devíze si môžeme pridať ešte jednu zásadnú, a tou je skutočnosť, že tento zapustený bazén si môžete sami nainštalovať, napríklad aj počas jediného dňa. Jedinečné konštrukčné riešenie bazénov Ibiza Family to umožňuje. A pritom z nárokov na kvalitu rozhodne nepoľavíte. Bazény Ibiza Family majú dvojnásobne zosilnenú stenu zo žiarovo zinkovaného plechu s vysokou antikoróznou úpravou. A preto na ne získavate záruku 7 rokov.

záhradný bazén

Ibiza Family Kruh Zdroj: Mountfield

Vyberať môžete medzi kruhovým alebo oválnym prevedením. V oboch prípadoch má bazén veľmi praktickú hĺbku 150 centimetrov. Kruhový tvar s priemerom až 5 metrov je počas vodných radovánok zároveň príjemnou metaforou rodinného kruhu. Vďaka samonosnej konštrukcii je ho možné veľmi ľahko zapustiť do terénu a nevyžaduje zložitú stavebnú prípravu ani stavbu oporného múru. Oválne prevedenie s dĺžkou až 7 metrov je ideálnym riešením aj pre všetkých, ktorí si chcú naozaj poriadne zaplávať.

A čo sa týka vzhľadu, tak rad bazénov Ibiza Family má v ponuke dva atraktívne dekory špeciálnej zosilnenej vnútornej fólie, ktorá okrem iného dlhodobo odoláva UV žiareniu a pôsobeniu chlóru. K perfektnému zapusteniu do terénu patrí aj prirodzené prepojenie s povrchom okolia. Preto sú horné okrajové lišty bazéna riešené tak, že na dlažbu alebo drevené obloženie dokonale naviažu.

záhradný bazén

Ibiza Family Ovál Zdroj: Mountfield

Predajca bazén na želanie privezie až k domu a odborní technici ho tiež inštalujú. Zároveň vás zoznámia s prevádzkou bazéna, jeho údržbou aj dokonalou starostlivosťou o bazénovú vodu.

Zábavu, relax aj plávanie v bazéne si vďaka praktickému príslušenstvu môžete bezstarostne užívať až 6 mesiacov v roku. Pre maximálny komfort, dokonalé vodné radovánky a bezstarostnú starostlivosť o vodu si môžete k bazénu vybrať zo širokého sortimentu príslušenstva – napríklad solárne ohrevy, tepelné čerpadlá, plavecké protiprúdy, solárne sprchy, solárne a krycie plachty, hračky do vody, prenosné zastrešenia a mnoho ďalšieho.

Viac informácií o bazénoch nájdete na www.mountfield.sk

Zdroj: PR článok Mountfield a.s.

Kategória: Záhradné stavby
Tagy: záhradné bazény
Zdieľať článok