Akcia „2 cm navyše“

Akcia „2 cm navyše“

05. 09. 2006 Zdieľať

Pri kúpe zatepľovacieho systému Baumit open® ľubovoľnej hrúbky
teraz 2 cm izolantu navyše
ako darček!Pamätáte sa? „Majte aj vy dom ako v perinke a šetrite“ – naša komunikačná kampaň od začiatku roka najrôznejšími prostriedkami informuje všetkých majiteľov starších i novších domov a domčekov, že zatepľovať sa naozaj oplatí.

Prichádza jeseň a tak je najvyšší čas prejsť od slov k činom!

Pre všetkých, ktorí chcú mať svoj dom ako v perinke skôr, než zima zavíta, pripravili sme zaujímavú predajnú akciu na kompletný zatepľovací systém Baumit open®.Akcia trvá od 1. 9. do 31. 10. 2006
V rámci akcie teraz zateplíte váš dom nielen lacnejšie, ale najmä výhodnejšie.

Neváhajte preto už ani chvíľu a navštívte ktoréhokoľvek z našich zmluvných predajcov, kúpte výhodne zatepľovací systém Baumit open® a doprajte vášmu domu pred zimou teplú perinu.

Baumit vám teraz v rámci akcie ponúka nielen 2 cm izolantu navyše ako darček, ale k dispozícii je vám tak ako po celý rok i kompletný bezplatný Baumit servis, vrátane možnosti vystavenia tzv. energetického vysvedčenia Baumit EnergyPass pre vašu novo zateplenú fasádu.

Navštívte nás v našom poradenskom centre na Zrínskeho ulici 13, v Bratislave, zavolajte na našu Baumit Info-linku 02/593 033 33, 593 033 52 alebo jednoducho navštívte webovú stránku http://www.usporyenergie.baumit.sk  Kategória: Aktuality
Zdieľať článok