Záhradné stavby

Inšpirujte sa v magazíne Môjdom, prezrite si nielen krásne, ale najmä praktické originálne altánky, záhradné domčeky, terasy a iné záhradné stavby.

Záhradný altán Rysy.
Záhradné stavby

Záhradný altány: architektonické skvosty pre relaxáciu

Radi sedíte v záhrade len tak pre radosť z pohľadu na prírodu? Alebo sa pridáte k niekoľkým priateľom, aby ste sa porozprávali alebo si len prečítali peknú knihu? Potom určite oceníte prístrešok nad hlavou, altánok, ktorý Vás ochráni pred slnečnými lúčmi alebo letnými prehánkami a dodá Vám potrebnú dávku intimity a pocit absolútneho pohodlia.

Pohľad z interiéru domu na terasu s pergolou.
Záhradné stavby

Viete, ako najlepšie prepojiť dom so záhradou?

V súčasnosti sa záhradné priestory stávajú stále integrálnejšou súčasťou domova a ich praktická funkcia ako hospodárskeho pozemku sa dostáva do pozadia. Záhrada je otvorenou miestnosťou na voľný čas. Ako jej dodať pohodlie a vytvoriť v nej miesto na pokojný a bezpečný relax?

Rodinný dom s betónovým plotom v dizajne bridlice.
Záhradné stavby

Ako si užívať záhradkárčenie bez námahy a s eleganciou? Spoľahnite sa na betón

Naše betónové ploty, vyvýšené záhony, obklady a betónové domčeky ponúkajú dokonalú harmóniu estetiky a funkčnosti. S naším unikátnym riešením už nemusíte strácať čas výberom a kombinovaním rôznych materiálov.

Montovaný záhradný domček Gardeon
Záhradné stavby

Jarné upratovanie v záhradnom domčeku

Záhradný domček miesto, ktoré slúži mnohým najmä na skladovanie vecí, náradia, kosačky alebo aj bicykla. Ak vám zostáva v záhradnom domčeku organizovaný chaos a kým niečo nájdete, trvá to celé minúty, chce to systém.

Pohľad cez sklo dovnútra skleníka.
Záhradné stavby

S vyberaním nového skleníka začnite už v zime

Možno si hovoríte, prečo práve v zime vyberať skleník, ktorý využijete až v nadchádzajúcej sezóne? Dáme vám niekoľko tipov, ktoré vás možno presvedčia, prečo je zaobstaranie skleníku v zimnom období dobrý nápad. A predovšetkým vám poradíme, podľa čoho nový skleník vyberať.

Prístrešok s rovnou priehľadnou strechou, kozubom a záhradným nábytkom.
Záhradné stavby

Vyberáme prístrešky a altánky k domu: Ktoré varianty sú lacnejšie a ktoré nepotrebujú údržbu?

Prístrešky k rodinnému domu môžu mať rôzne využitie – najčastejšie sa používajú ako prístrešok na auto, rôzne altánky, ale tiež zastrešenie vstupu, terasy či verandy. Rozmýšľate nad tým, že si k domu takýto prístrešok tiež pristavíte ? Pri plánovaní berte do úvahy rôzne účely, na ktoré bude takáto konštrukcia slúžiť, rozmery a usporiadanie pozemku, ale aj štýl domu.

Pohľad na záhradný prístrešok s nábytkom.
Záhradné stavby

Montované stavby sú riešením mnohých problémov

Montované záhradné domčeky, garáže, prístrešky či altánky sú v západnej Európe voľbou číslo jedna v segmente malých drobných stavieb.

Wienerberger Semmelrock (5.2)
Podlaha, dlažba

Betónová dlažba pre výnimočný dizajn záhrady

Atraktívny vonkajší priestor je kľúčom k pozitívnemu prvému dojmu z rodinného domu. Vytvorte si preto pôsobivý exteriér, ktorý okrem príťažlivého vzhľadu zaujme aj svojou funkčnosťou. Širokú škálu možností na vytvorenie inšpiratívnych záhradných riešení prinášajú produkty značky Semmelrock.

Plotový koncept Preblok
Záhradné stavby

Na plote záleží

Obľúbený plotový koncept Preblok®, od spoločnosti Premac, má svojho užšieho dvojníka!

Drevený domček do záhrady
Záhradné stavby

Drevený domček do vašej záhrady

Hľadáte dokonalý doplnok do svojej záhrady, ktorý vám vyrieši aj úložný priestor na náradie alebo exteriérový nábytok? Nehľadajte nič iné ako záhradné domčeky!