Súťaže

Zapojte sa do niektorej z našich súťaží a vyhrajte atraktívne a praktické ceny, ktoré určite potešia celú vašu domácnosť. Vyhrávajte na Môjdom.sk

Odovzdávanie peňažnej výhry výhercovi v súťaži Dom roka 2024 pri výhernom rodinnom dome.
Súťaže

Súťaž HELUZ Dom roku 2024 pozná svojho víťaza

Veľká súťaž o najlepšiu realizáciu z tehál HELUZ má konečne svojho víťaza, ktorého sme spoznali aj vďaka hlasovaniu verejnosti. Prvenstvo v súťaži HELUZ Dom roku 2024 si odnáša rodinný dom v českej obci Hlinsko. Výhru 100-tisíc Kč (4 000 eur) pre víťazný dom rozdelil výrobca na polovicu medzi investora, pána Lukáša Halamku s rodinou, a projektanta domu, Ing. Martina Duchečka.

Chladnička Bosch v modernej kuchyni.
Súťaže

Súťaž o chladničku s mrazničkou BOSCH

Voľne stojaca chladnička s mrazničkou a výškou až 203 cm vám pomôže ušetriť! Je mimoriadne tichá a úsporná – je zaradená do najlepšej energetickej triedy A (na škále od A po G). Zamedzuje aj plytvaniu potravinami vďaka extra priestornej zásuvke VitaFresh, ktorá udrží potraviny dlhšie čerstvé. Zároveň šetrí miesto, pretože sa vďaka technológii Perfect Fit môže postaviť priamo k stene alebo nábytku bez vynechania medzery a všetok priestor je tak použiteľný na skladovanie potravín.

DR2023
Súťaže

Pozrite si vyhodnotenie súťaže Drevostavba roka 2023. Kto z hlasujúcich získava hodnotné ceny?

Zväz spracovateľov dreva Slovenskej republiky už tradične zorganizovala súťaž o Drevostavbu roka, členské spoločnosti SD ZSD SR nominujú svoje hotové realizácie za rok 2023. V tomto roku bolo za rok 2023 nominovaných 14 stavieb.

Multifunkčný ryžovar ORAVA MH-05 pri surovinách v kuchyni.
Súťaže

Súťaž o multifunkčný hrniec od značky Orava už pozná víťaza. Kto získava nový spotrebič?

V máji sme pre vás pripravili ďalšiu atraktívnu súťaž, tentoraz o multifunkčný kuchynský spotrebič od slovenskej značky Orava.

Súťaž Hora cementu
Súťaže

Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a môžete vyhrať horu cementu!

Považská cementáreň, a. s., Ladce a vydavateľstvo JAGA pre vás pripravili atraktívnu súťaž o horu cementu.

Pohľad do načasovo zariadenej obývačky.
Súťaže

Interiérom roku 2023 sa stala rekonštrukcia domu v Kutnej Hore

Absolútnym víťazom deviateho ročníka ocenenia Interiér roku 2023 sa stala výnimočná rekonštrukcia nazvaná Nová identita domu v Kutnej Hore. Autormi sú Jan Holub a Tomáš Hanus zo štúdia BYRÓ ARCHITEKTI. Výsledky boli oznámené v utorok 14. 5. 2024 v pražskom Centre súčasného umenia DOX.

Obrázok bezdrôtových slúchadiel v čiernom a bielom vyhotovení.
Súťaže

Súťaž o bezdrôtové slúchadlá Orava Livebass Mini sa skončila. Pozrite si mená výhercov

Hudba, podcasty či audioknihy – to všetko môžete počúvať, kamkoľvek sa pohnete, vďaka šikovným bluetooth slúchadlám. Či už cestujete MHD, kráčate pešo, cvičíte alebo bežíte svoj ďalší kilometer.

Drevostavba roka 2023
Súťaže

Drevostavba roka 2023: Podporte svojho favorita a súťažte s nami o zaujímavé ceny!

Zapojte sa už po jedenásty raz do hlasovania súťaže o Drevostavbu roka, do ktorej nominovali členské spoločnosti ZSD SR svoje realizácie za rok 2023. Každý, kto sa zapojí do internetového hlasovania, bude zaradený do žrebovania o hodnotné ceny.

Poschodový rodinný dom s dvorom.
Súťaže

HELUZ hľadá najvydarenejší tehlový dom, ktorý odmení sumou 4000 eur

Spoločnosť HELUZ spúšťa nový ročník obľúbenej súťaže Dom roka, v rámci ktorej hľadá najlepšiu realizáciu z tehál HELUZ. Tohtoročnou novinkou je zvýšenie výhry na 4 000 eur, ktorú usporiadateľ automaticky rozdelí medzi investora, čiže stavebníka, a autora projektu. Prihlásiť stavbu môže ktorýkoľvek z nich. Registrácia sú otvorené od 19. februára do 15. apríla 2024.

Rýchlovarná kanvica Orava so šálkou čaju v exteriéri.
Súťaže

Súťaž o sklenenú rýchlovarnú kanvicu s podsvietením sa skončila. Pozrite sa, kto je výhercom!

Siahneme po nej vždy, keď máme chuť na dúšok kávy, obľúbeného bylinkového čaju, keď potrebujeme zaliať kašu, ovsené vločky či instantnú polievku. Áno, reč je o rýchlovarnej kanvici. Život bez nej si už ani nevieme predstaviť. Preto zaslúžene tróni medzi kuchynskými pomocníkmi doma, na chate a neraz si ju berieme so sebou aj do kempu.