Ako to robia inde?

Ako to robia inde?

22. 11. 2007
Zdieľať

Spoločnosť ORIN SK stojí za komunikačným projektom Ako to robia inde, alebo nechajte sa inšpirovať, zameraným na obnovu bytových domov. Jeho cieľom je vytvárať priestor na komunikáciu o témach, ako sú zlý technický stav či vzhľad […]

Spoločnosť ORIN SK stojí za komunikačným projektom Ako to robia inde, alebo nechajte sa inšpirovať, zameraným na obnovu bytových domov. Jeho cieľom je vytvárať priestor na komunikáciu o témach, ako sú zlý technický stav či vzhľad bytových domov, zvyšujúce sa náklady na prevádzku a podobne. Okrem možnosti vyjadriť názor či riešiť konkrétne otázky prostredníctvom rubriky Fórum na stránke projektu www.akotorobia.sk sú súčasťou projektu ATRI odborné sympóziá. Na jar tohto roku sa uskutočnili v piatich mestách Slovenska a záujem o účasť z radov spoločenstiev vlastníkov bytov, bytových podnikov či bytových družstiev potvrdila, že témy, o ktorých sa diskutovalo, sú nanajvýš aktuálne. Na stretnutiach sa aj podľa názoru zúčastnených podarilo vyriešiť alebo nájsť možnosti riešenia mnohých problémov. Jesenná etapa sympózií v ďalších piatich mestách by mala priniesť takúto možnosť čo najbližšie k záujemcom o informácie, skúsenosti i odborné materiály. Účasť na sympóziách je po registrácii bezplatná.

Bližšie informácie o sympóziách i registračný formulár nájdete na stránke www.akotorobia.sk alebo ich získate e-mailom na adrese redakcia@akotorobia.sk či na telefónnom čísle 02/64 28 21 01.

Kategória: Aktuality
Tagy: bytový dom
Zdieľať článok

Diskusia