Ako ušetriť na úveroch?

Ako ušetriť na úveroch?

23. 10. 2006
Zdieľať

Snívate o rodinnom dome, novom byte či rekonštrukcii toho starého? Skúste si vybrať zo širokej ponuky Wüstenrot stavebnej sporiteľne (WSS). Úver z radu AKURÁT s voliteľnými parametrami môžete získať aj bez predchádzajúceho sporenia – s […]

Snívate o rodinnom dome, novom byte či rekonštrukcii toho starého? Skúste si vybrať zo širokej ponuky Wüstenrot stavebnej sporiteľne (WSS). Úver z radu AKURÁT s voliteľnými parametrami môžete získať aj bez predchádzajúceho sporenia – s nulovou nasporenou sumou. Napríklad s medziúverom Akurát hypo prefinancujete aj náročné projekty s celkovými nákladmi až do 5 miliónov Sk. K dispozícii sú s najnižším úrokom v histórii medziúverov – od 4,59 % ročne – a na zabezpečenie úveru možno použiť aj nehnuteľnosť vo výstavbe. Keď sa spomínaný medziúver časom zmení na riadny stavebný úver, úrok sa ešte zníži.
A ako ušetriť ešte viac? Pre klientov, ktorí doručia kompletnú žiadosť o úver v termíne od 1. septembra do 31. októbra 2006, pripravila WSS akciu v podobe 30 % zľavy na poplatku za spracovanie žiadosti o úver a 30 % zľavy na poistenie bývania v spolupráci s Wüstenrot poisťovňou.


Viac na stránke www.wustenrot.sk, bezplatná infolinka: 0800 111 123.

Kategória: Aktuality
Tagy: aktualwustenrot
Zdieľať článok

Diskusia