Cena veľtrhu pre Decodom

Cena veľtrhu pre Decodom

16. 03. 2017
Zdieľať

Odborná hodnotiteľská komisia a organizátori výstavy Nábytok a bývanie v Nitre udelili kuchyni Lota z produkcie spoločnosti Decodom cenu veľtrhu v kategórii kuchynský nábytok a spotrebiče.

Decodom je slovenský výrobca a predajca nábytku. V roku 2016 dosiahol rekordný počet predaných kuchýň. Kuchyne z Decodomu si v roku 2016 kúpilo viac ako 10. 000 zákazníkov. Za svoju šestnásť ročnú existenciu sa tak nábytok z našej topoľčianskej spoločnosti, stal súčasťou mnohých slovenských, ale aj zahraničných domácností.


Kuchyňa Lota

Kuchyňa Lota
DECODOM, spol. s.r.o.

Kuchyne patria medzi „top“ výrobky spoločnosti Decodom a ich vývoju sa venuje samostatné oddelenie. Vyrábať kuchynský nábytok na mieru si vyžaduje precíznu prípravu a  následne kvalitné technické a technologické spracovanie. V súčasnosti má Decodom v ponuke 21 modelov kuchýň Decoplan v 295 farebných vyhotoveniach predných plôch. Všetky kuchyne sa vyrábajú na základe špeciálnych požiadaviek zákazníka, ktorý tak dostane originálnu kuchyňu, odzrkadľujúcu jeho individualitu. V maloobchodnej sieti je vystavených v predajniach 390 kuchýň Decoplan. Vybrať si tú správnu je pre zákazníka veľmi príjemným zážitkom.


Kuchyňa Lota

Kuchyňa Lota
DECODOM, spol. s.r.o.

Kuchyňu Lota aj ďalšie nábytkové novinky z Decodomu si môžete prísť pozrieť od 22. 3. do 25. 3. na výstavu Coneco v Bratislave. 

Kategória: Aktuality
Tagy: kuchynský nábytok nábytok a bývanie
Zdieľať článok

Diskusia