Ceny za dizajn

Ceny za dizajn

16. 06. 2006
Zdieľať

Dizajn centrum Českej republiky každý rok organizuje súťaž Vynikající výrobek. Tento rok jednu z hlavných cien udelila medzinárodná porota vani EVOLUTION (na obrázku), ktorej autorom je Kryštof Nosál a výrobcom spoločnosť Ravak. Podľa poroty „filozofia […]

Dizajn centrum Českej republiky každý rok organizuje súťaž Vynikající výrobek. Tento rok jednu z hlavných cien udelila medzinárodná porota vani EVOLUTION (na obrázku), ktorej autorom je Kryštof Nosál a výrobcom spoločnosť Ravak. Podľa poroty „filozofia a tvaroslovie tejto vane vychádzajú z prenatálneho podvedomého vnímania vajíčka (elipsy) ako najbezpečnejšieho štádia ľudského života“. Je vyrobená z akrylátu a má rozmery 180 × 102/87 cm.


Ocenenie z medzinárodného stavebného veľtrhu SHK Brno si spoločnosť Ravak odniesla za vaňu YOU. Autorom dizajnu je štúdio Design a Storz, ktoré tvorí pre svetoznáme značky automobilového priemyslu, ako sú Audi či Mercedes. Súčasťou anatomicky tvarovanej vane je systém WARMFLOW, ktorý udržiava stálu teplotu napustenej vody jej dopĺňaním priamo do partií pliec a chrbta. Viac na www.ravak.cz.

Kategória: Aktuality
Tagy: firemné aktuality vaňa
Zdieľať článok

Diskusia