Čím vymaľovať byt

15. 04. 2020
Zdieľať

Chystáte sa maľovať? Zvoľte riešenie, ktoré bude estetické, a zároveň pozitívne ovplyvní kvalitu vnútorného prostredia. Náterová farba Dursilite bez obsahu chemikálií poteší svojou krycou schopnosťou a dlhou životnosťou.

Maľovanie izby či celého domu hravo zvládnete s pomocou náterovej farby Dursilite od osvedčeného výrobcu stavebnej chémie Mapei. Ide o ideálnu voľbu pre staré i nové povrchy, vrátane tých, ktoré sú už ošetrené náterom. 

Umývateľná náterová farba Dursilite sa vyznačuje vysokou krycou schopnosťou. To výrazne skracuje čas maliarskych prác a znižuje spotrebu materiálu. Na dosiahnutie vynikajúceho výsledku bude stačiť menej vrstiev, a to aj pri starých stenách so škvrnami od nečistôt.Čím vymaľovať byt
Mapei

Umývateľný povrch

Vďaka špeciálnemu zloženiu náteru Dursilite vznikne na povrchu steny kompaktný, vysoko odolný film, ktorý trvalo zabraňuje prieniku špiny do povrchu. Steny zostanú žiarivo čisté aj v priebehu mnohých rokov. Na odstránenie prípadne vzniknutých škvŕn stačí použiť špongiu.Čím vymaľovať byt
Mapei

Základný náter pre dokonalý výsledok

V prípade podkladov s jemnými farebnými odlišnosťami alebo pri výbere žiarivých, problematických farieb, ako sú napr. žltá, oranžová a pod., sa pred maľovaním odporúča použiť penetračný náter Dursilite Base Coat, ktorý je farbený v rovnakej farbe ako konečný náter. Zaručíte tým dokonalé krytie a 100 %-ný výsledok.

www.mapei.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: náterové látky
Zdieľať článok

Diskusia