Dizajnové kľučky a madlá

30. 09. 2014
Zdieľať

Častým otváraním a zatváraním okien, či dverí, môže po čase dochádzať k opotrebovaniu otváracieho mechanizmu alebo k jeho poškodeniu. Preto musia kľučky a madlá spĺňať vysoké nároky na funkčnosť. Spoločnosť Schüco ponúka vo svojom portfóliu viaceré typy otváracích prvkov, ktoré sa okrem kvalitného spracovania a funkčnosti vyznačujú moderným a čistým dizajnom.

Funkčnosť a dizajn

Kľučky a madlá sa ľahko ovládajú a pre svoju kompatibilitu s okennými a dverovými systémami Schüco sú vhodné pre použitie v obytných, administratívnych, ako aj priemyselných objektoch. Dodávajú sa v rovnom alebo lomenom vyhotovení a pre silno zaťažované okná a dvere je k dispozícii celý rad kľučiek z nerezovej ocele. Taktiež je možné použiť kľučky pre dvere PASK (paralelne sklopné a posuvné) a zdvižno-posuvné dvere. Produktový rad kľučiek a madiel zdôrazňuje vďaka dizajnovému prevedeniu jednotný vzhľad okenných, dverových a posuvných systémov. Nadčasovosť dizajnu bola potvrdená aj získaním prestížnej ceny iF Award 2006

Vďaka tomu, že všetky motorické pohony a riadiace jednotky automatizovaných systémov sú integrované do úzkych profilov, spĺňajú aj náročné estetické požiadavky. Kľučky a madlá v kombinácii s týmito systémami dotvárajú dizajnovú celistvosť a dopĺňajú ich funkčnosť v zmysle automatizácie a efektívneho zabezpečenia budov.


Dizajnové kľučky a madlá

1423151
Schüco International KG

Pevné madlá sa často používajú na vonkajšej strane domových dverí. Schüco pre tento účel ponúka širokú paletu tvarov a riešení. Tie sa vďaka kvalitnému spracovaniu vyznačujú dlhou životnosťou a bezpečnou manipuláciou. Sortiment kľučiek a madiel dopĺňajú viaceré typy roziet a cylindrických vložiek.


Dizajnové kľučky a madlá

1423149
Schüco International KG

Kategória: Aktuality
Tagy: kľučky
Zdieľať článok

Diskusia