Doprajte sedačke dlhý život

Doprajte sedačke dlhý život

06. 09. 2006
Zdieľať

Ak ste za roky harmonického spolužitia nadobudli vrelý vzťah k svojej pohodlnej sedačke, neposielajte ju na smetisko len preto, že je kde-tu ošúchaná, fľakatá alebo vysedená. Vašej sedačke môže predĺžiť mladosť nová služba spoločnosti Dividend […]

Ak ste za roky harmonického spolužitia nadobudli vrelý vzťah k svojej pohodlnej sedačke, neposielajte ju na smetisko len preto, že je kde-tu ošúchaná, fľakatá alebo vysedená. Vašej sedačke môže predĺžiť mladosť nová služba spoločnosti Dividend Manufacturing, ktorá ponúka čistenie a údržbu kožených i textilných sedacích súprav, prečalúnenie s doplnením vysedených sedadiel či operadiel, opravou nôh, zlomených častí a podobne. Účinné čistiace súpravy talianskej značky Fenice sú špeciálne určené na čistenie a ochranu rôznych povrchov, čím sa výrazne predĺži ich životnosť.


Do 1. 11. 2006 môžete v spoločnosti Dividend Manufacturing pri týchto službách využiť výhodnú akciu – zľavu až 15 %.Viac informácií nájdete na stránke www.sedacky.com, www.servis-sedacky.sk.


Kategória: Aktuality
Tagy: aktualdividend sedačka
Zdieľať článok

Diskusia