Doprajte si súkromný wellness v pohodlí domova

Doprajte si súkromný wellness v pohodlí domova

24. 11. 2015
Zdieľať

Kaldwei Skin Touch premieňa kúpeľňovú vaňu na studňu mladosti. Tento inovatívny systém využíva omladzujúce účinky prirodzeného kyslíka a spája tak výnimočný pôžitok z kúpania s priaznivými kozmetickými účinkami.

Do vody vo vani prúdia jemné vzduchové mikrobublinky, ktoré sa postarajú o citeľný revitalizujúci efekt – koža je už po jedinom kúpeli vláčnejšia, hladšia a pôsobí mladšie. Okrem toho Skin Touch vyvoláva priaznivé účinky pri liečbe niektorých kožných ochorení.


Doprajte si súkromný wellness v pohodlí domova

1666735
Kaldewei CS, s.r.o.

Regeneračný kúpeľ

Regeneračné účinky masážnych prúdov vody spolu so vzduchom si možno dopriať pri známkach únavy napríklad po športovaní. Vo vírivom kúpeli sa uvoľňuje svalové napätie a predchádza sa tak svalovej horúčke. Pre individuálny wellness program ponúka Kaldewei sedem rôznych vírivých systémov v kombinácii s vaňami zo smaltovanej ocele Kaldewei. Vaňa zo smaltovanej ocele je vďaka neporéznemu povrchu vždy rýchle čistá aj po použití vhodných kúpeľňových prísad.

Čistá relaxácia

Dopriať si teplý kúpeľ znamená urobiť si čas pre seba a načerpať novú energiu. Blahodarný kúpeľ je oddychom od zamestnania, náročného dňa, stresu či každodenných povinností. Pre individualistov, ktorí si chcú dopriať čas iba pre seba, je vhodnou voľbou nevšedná voľne stojaca vaňa Meisterstück Emerso. Naopak pre kúpeľ vo dvojici ponúkajú najvyšší komfort priestranné Duo vane Kaldewei s ergonomickými chrbtovými opierkami a stredovým odpadom. 


Doprajte si súkromný wellness v pohodlí domova

1666737
Kaldewei CS, s.r.o.

Neobyčajné kúpanie s využitím chytrých technológii

Pre nadšencov, ktorým nestačí obyčajné kúpanie, vyvinul Kaldewei elektronickú vaňovú armatúru Comfort Select a vaňový audiosystém Sound Wave. Pomocou Comfort Select sa ovláda napúšťanie a vypúšťanie vody a jej teplota pri napúšťaní,  riadi funkcia sprchy, a to jednoduchým dotykom. Sound Wave umožňuje prostredníctvom vane prehrávanie obľúbenej hudby z každého prístroja podporujúceho bluetooth úplne bez reproduktorov.

www.kaldewei.cz

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia