Dostupné bývanie v Bratislave

Dostupné bývanie v Bratislave

22. 09. 2006
Zdieľať

V priebehu najbližších dvoch až troch rokov vyrastie v bratislavskej mestskej časti Ružinov nový rezidenčný objekt – Jégeho alej. Projekt zastrešený českou developerskou spoločnosťou FINEP ponúkne v dvoch etapách až 499 jedno- až päťizbových bytov […]

V priebehu najbližších dvoch až troch rokov vyrastie v bratislavskej mestskej časti Ružinov nový rezidenčný objekt – Jégeho alej. Projekt zastrešený českou developerskou spoločnosťou FINEP ponúkne v dvoch etapách až 499 jedno- až päťizbových bytov s rozlohou od 40 do 200 m2. Dominantným prvkom členitej stavby s dvanástimi až pätnástimi podlažiami sa stane 21-poschodová veža a súčasťou objektu budú aj kryté parkoviská a komerčné priestory. V Jégeho aleji stavil FINEP nielen na architektúru objektu, ale najmä na účelnosť a kvalitu bytov za rozumnú cenu.

Spoločnosť FINEP patrí v súčasnosti medzi najväčšie developerské spoločnosti v Prahe. Od roku 1995 tu dokončila desať bytových projektov, ako napríklad Panoramu Barrandov, Novou Harfu, Mazanku či Trojský vrch.

Viac informácií na www.finep.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia