Drevená vaňa a luster, ktorý má aj Putin

13. 10. 2014
Zdieľať

Radi ozvláštňujete interiér jedinečnými kúskami? Máme pre vás tip. Zaujímavé vychytávky prinesie tohtoročný veľtrh nábytku MODDOM v bratislavskej Inchebe.

V ponuke vystavovateľov nebudú chýbať také skvosty, ako napríklad luster zhotovený zo Swarovského krištáľov. Kto má rád luxusné interiéry s nádychom klasiky, určite si príde na svoje. Luster je unikát, ktorý vyrába firma v Medzilaborciach. Krásu tohto jedinečného lustra už ocenil napríklad aj ruský prezident Vladimir Putin, ktorý ho dostal do daru. 

Ak máte radi drevo a nechcete sa ho vzdať ani v kúpeľni,  máme pre vás inšpiráciu. Čo tak tradičné drevené skrinky pod umývadlom nahradiť niečím nezvyčajnejším? Na MODDOMe nájdete napríklad úžasnú rohovú drevenú vaňu, ktorá je top luxusným  produktom slovenského dizajnového štúdia. Vaňa je jedinečná detailným vyhotovením,  špičkovou kvalitou a nadčasovým dizajnom. 
Presvedčte sa o tom, že aj slovenský dizajn môže byť svetový. Nevynechajte MODDOM od 15. do 19. októbra v Inchebe. Čakajú na vás nové značky, technologické novinky, mix štýlov od moderného minimalizmu cez vidiecku romantiku až po luxusnú klasiku a lákavé zľavy.


Drevená vaňa a luster, ktorý má aj Putin

1432977


Drevená vaňa a luster, ktorý má aj Putin

1432981

A pozor – spoločne s veľtrhom MODDOM tento rok premiérovo odštartuje duo zdravotníckych výstav SLOVMEDICA a NON-HANDICAP, ktoré potrvajú do 17.10. Na výstavách nájdete nábytok a vybavenie do nemocníc a ordinácií, ponuku zdravotníckych pomôcok, ale aj prezentáciu liečebných kúpeľov. V spolupráci s Národnou transfúznou službou sa v priestoroch výstaviska uskutoční Výstavná kvapka pomoci. Každý, kto chce darovať krv, tak môže urobiť v piatok 17. 10. od 9:00 do 12:00. Viac na www.incheba.sk.

Kúpte si vstupenku na MODDOM cez predpredaj.sk a získajte
•  zľavu až do 40 eur v stánku Tuli
•  zľavu až 50 % na luxusné biele a vanilkové lakované kuchyne DanKuchen (vystavovateľ C and C Co.)

Kategória: Aktuality
Tagy: veľtrh
Zdieľať článok

Diskusia