Druhé vydanie katalógu referenčných návštev

Druhé vydanie katalógu referenčných návštev

29. 09. 2009
Zdieľať

Spoločnosť Ekonomické stavby (ES), vedúci výrobca murovaných rodinných domov v Českej republike a na Slovensku, uvádza do obehu nové, v poradí druhé vydanie katalógu referenčných návštev. Katalóg prináša informácie o skúsenostiach a priebehu stavby domov […]

Spoločnosť Ekonomické stavby (ES), vedúci výrobca murovaných rodinných domov v Českej republike a na Slovensku, uvádza do obehu nové, v poradí druhé vydanie katalógu referenčných návštev. Katalóg prináša informácie o skúsenostiach a priebehu stavby domov klientov Ekonomických stavieb. Rozšírené vydanie zahŕňa celkom 34 referenčných návštev domov na Slovensku a v Českej republike a bude distribuované od 1. októbra.

„Každý rok postavíme v Českej republike a na Slovensku takmer 300 domov a niektorí klienti nám po dokončení stavby ponúkli možnosť referenčných návštev pre prípadných ďalších záujemcov o bývanie. Organizácia návštev by však bola zložitá, a preto sme sa rozhodli pripraviť katalóg referenčných návštev, ktorý záujemcom poskytne také informácie, ako keby dom navštívili osobne,“ hovorí Aleš Urbánek, riaditeľ spoločnosti Ekonomické stavby Slovensko.


Rozšírená verzia katalógu je doplnená o nové príbehy ľudí, ktorí nedávno realizovali stavbu rodinného domu s Ekonomickými stavbami. Katalóg tak ponúka všetkým záujemcom o stavbu domu možnosť zoznámiť sa s príbehmi rodín a s ich skúsenosťami s prácou Ekonomických stavieb. Informácie sú doplnené o exteriérové a interiérové fotografie jednotlivých domov. Katalóg referenčných návštev je spolu s katalógom rodinných domov zasielaný všetkým záujemcom na vyžiadanie zdarma.

Viac informácií nájdete na www.ekonomicke-stavby.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: ekonomicke stavby PR článok
Zdieľať článok

Diskusia