10. 09. 2013 Zdieľať

Požiadavky na betónové podlahy sú jasné – ideálna betónová podlaha musí byť predovšetkým pevná, tvarovo stálá a nedrobí sa. Aby sme to dosiahli, je určujúci výber materiálu a kvalita pokládky. Avšak aj horšie betónové podklady je možné doviesť k dokonalosti v prípade použitia povrchového náteru EPOLEX NA PODLAHY. Ten môžeme ako liatu podlahovinu aplikovať aj pri budovaní úplne novej podlahy.

V skladoch, priemyselných halách alebo garážach zabezpečí predovšetkým pevnosť a žiadanú hladkosť povrchu, po ktorom je možné chodiť s paletovým a vysokozdvižným vozíkom, autom alebo ťažkým priemyselným mechanizmom. Rovnako tak EPOLEX NA PODLAHY zaistí na pohľad celistvosť, čo prispieva k estetickému vyzneniu a bezproblémovej údržbe.


Epolex na podlahy

Epolex na podlahy
BAL SLOVAKIA, s.r.o.

EPOLEX NA PODLAHY s úspechom použijete tiež pri výstavbe alebo rekonštrukcii interiérovej domácej terasy či oprave schodov, vytvoríte s ním umývateľné nátery stien alebo povrchovo ošetríte ďalšie minerálne podklady.

V priemysle aj domácnosti oceníte, že výsledný náter odoláva pôsobeniu vlhkosti (nie však priamym poveternostným vplyvom) i mechanickému opotrebeniu. Zásadným benefitom je to, že náter nedegradujú bežné chemikálie alebo ropné produkty, ktoré sa v skladoch alebo garážach vyskytujú.

BAL SLOVAKIA, s.r.o.
www.bal.sk, www.kuzlofarieb.sk

Kategória: Aktuality Materiály
Zdieľať článok