Exkluzívne tehlové dlažby

Exkluzívne tehlové dlažby

04. 12. 2009
Zdieľať

Spoločnosť Brickland SK, najväčší dodávateľ lícových tehál a pásikov, prišla s ďalším významným rozšírením sortimentu – čerstvou novinkou v jej ponuke je séria 60 druhov rezaných dlažieb. Stopercentne prírodný materiál – tehly a z nich […]

Spoločnosť Brickland SK, najväčší dodávateľ lícových tehál a pásikov, prišla s ďalším významným rozšírením sortimentu – čerstvou novinkou v jej ponuke je séria 60 druhov rezaných dlažieb. Stopercentne prírodný materiál – tehly a z nich rezané pásiky – tak môžu tvoriť nielen zaujímavú fasádu domu, ale aj povrch terás, chodníkov či príjazdových plôch ku garážam. Naozaj je z čoho vyberať. Množstvo farieb a veľkostí originálnych BRICKLAND rezaných dlažieb uspokojí azda všetky estetické nároky. Tehlová dlažba je však zároveň aj praktickým riešením, pretože výborne odvádza dažďovú vodu a jednoducho sa udržuje. Vďaka rôznym hrúbkam, ktoré sú v ponuke, môžete vydláždiť nielen pochôdzne plochy, ale aj plochy s dopravných zaťažením.

Viac o dlažbách BRICKLAND, zatepľovacom systéme z lícových pásikov a ostatných výrobkoch spoločnosti nájdete v katalógoch a na www.brickland.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: brickland
Zdieľať článok

Diskusia