Harmónia vetrania

Harmónia vetrania

12. 10. 2009
Zdieľať

Predstavujeme vám ďalšiu z noviniek spoločnosti UNITEAM – okno Twin-Fit, ktoré umožňuje sklopenie dvoch okenných krídel súčasne. V čase, keď je stále väčší dopyt po oknách s dokonalým vzhľadom, efektívnej výmene vzduchu a úspore priestoru, získavate […]

Predstavujeme vám ďalšiu z noviniek spoločnosti UNITEAM – okno Twin-Fit, ktoré umožňuje sklopenie dvoch okenných krídel súčasne. V čase, keď je stále väčší dopyt po oknách s dokonalým vzhľadom, efektívnej výmene vzduchu a úspore priestoru, získavate ďalší argument pri rozhodovaní, aké okná mať doma .

S oknom UNITEAM Twin-Fit môžete paralelne sklopiť otváravo-sklopné krídlo spolu so štulpovým. Pomocou poistky umiestnenej na rohovníku štulpového krídla, prípadne na rohovom prevode, možno zo štandardnej sklopnej polohy dosiahnuť dvojitú sklopnú polohu. Obe krídla sa pohodlne otvárajú jednou kľučkou.

Aretáciou okna do sklopenej polohy pomocou dvojitej sklopnej funkcie možno využiť celú šírku oboch krídel. Maximálna šírka sklopených krídel môže dosiahnuť až 2 100 mm. V otvorenej polohe krídlo zaberá len polovicu rozmeru okna, čím ušetríte miesto v priestore.

Kategória: Aktuality
Tagy: okná uniteam
Zdieľať článok

Diskusia