Hladká škridla pre modernú strechu

27. 11. 2015
Zdieľať

Jednoduchý tvar a hladký povrch škridly Domino zaujme na prvý pohľad.

Maloformátová strešná krytina Domino je neodolateľnou kombináciou moderného vzhľadu a prvotriednej kvality keramickej krytiny. Jej čisté línie vytvárajú elegantný a jedinečný vzhľad strechy, ktorý ocenia majitelia rodinných domov. Z kvalitných surovín ju za pomoci špičkovej technológie vyrába tradičný nemecký výrobca Creaton.

Výhodný pomer ceny a výkonu

Spotreba maloformátových škridiel Domino sa pohybuje od 12,4 ks/m2. To pri realizácii strechy predstavuje optimálny pomer ceny a výkonu. Na nákladoch na zhotovenie strechy sa priaznivo prejaví aj jednoduchá montáž. Krytinu Domino možno použiť už od sklonu strechy 15° (pri vodotesnom podstreší). Uplatní sa tak na rekonštrukciách, ako aj na novostavbách.

Spoľahlivá strecha

Stavebník ocení aj ďalšie výhody, ktoré mu plochá pálená škridla ponúka. Škridla Domino má iba jednu bočnú drážku, ale vzhľadom na jej dostatočnú hĺbku a šírku je zabezpečený rýchly odtok vody. Bočné prekrytie chráni pred prienikom vody a nečistôt medzi škridly pri silnom vetre. Celá koncepcia bočných drážok bola vyvinutá na základe viac ako storočných skúseností.Na funkčné vlastnosti škridiel Creaton poskytuje výrobca záruku 50 rokov.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste


Hladká škridla pre modernú strechu

Hladká škridla pre modernú strechu
CREATON South-East Europe


Hladká škridla pre modernú strechu

Hladká škridla pre modernú strechu
CREATON South-East Europe

Široká ponuka farieb

Atraktívna hladká pálená krytina Domino je dostupná vo viacerých atraktívnych farebných odtieňoch a povrchových úpravách: prírodná červená, medenočervená engoba, vínovočervená engoba, sivá engoba, bridlicová engoba, čierna matná engoba, bridlicová glazúra a čierna glazúra.

www.creaton.sk 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia