Inteligentný priestorový termostat RDS110

Inteligentný priestorový termostat RDS110

05. 06. 2019 Zdieľať

Inteligentný termostat RDS110 bol navrhnutý pre profesionálne riadenie prevádzky vykurovacích systémov. Vďaka čistému dizajnu sa hodí do každého interiéru. Vždy je v kontakte s okolím vďaka šiestim presným snímačom: teploty, vlhkosti, intenzity svetla, vzdialenosti, prítomnosti osôb a kvality vzduchu.

Ovláda sa priamo pomocou dotykového displeja, alebo prostredníctvom  intuitívnej mobilnej aplikácie Smart Thermostat RDS (iOS, Android)  odkiaľkoľvek a kedykoľvek. V aplikácii je možnosť vykonať rôzne nastavenia: časové programy, voľby rôzných režimov, cez reguláciu relatívnej vlhkosti a monitoring kvality vzduchu až po funkciu zelený lístoček a veľa ďalších.

Jedným z hlavných rozdielov oproti iným produktom dostupným na trhu je skutočnosť, že termostat RDS110 zobrazuje úroveň kvality vzduchu v miestnosti vďaka vstavanému snímaču. V kombinácii s ďalšími presnými vstavanými snímačmi (teplota, vlhkosť, detektor prítomnosti osôb, intenzita svetla) a ďalšie funkcie, ako sú týždenný časový program, vysoká trieda energetickej účinnosti (trieda AA, EcoDesign IV), ponúka termostat najvyššiu mieru pohodlia, keď sú užívatelia doma a najvyššiu energetickú účinnosť, keď sú miestnosti prázdne.

V prípade potreby je možné k termostatu pripojiť zvlhčovač, odvlhčovač alebo prípravu teplej vody pre domácnosť a ovládať ju lokálne, alebo cez mobilnú aplikáciu.

Nie je  dôležité, v akom type budovy je termostat nainštalovaný. Nový patentovaný adaptabilný algoritmus rozpozná vlastnosti príslušného priestoru a prispôsobuje parametre termostatu tak, aby bola zaistená optimálna teplota v miestnosti a výkon vykurovania z hľadiska komfortu a účinnosti.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok