Interaktívny dom Hager je online

Interaktívny dom Hager je online

25. 04. 2006
Zdieľať

Hager vás pozýva do nového interaktívneho domu: Od teraz je na www.hagergroup.sk/house dvadsaťštyri hodín denne otvorený virtuálny dom. Tento interaktívny rodinný dom s vlastnou domácou kanceláriou je praktickým príkladom bezpečnej a jednoduchej elektroinštalácie použitím produktov […]

Hager vás pozýva do nového interaktívneho domu: Od teraz je na www.hagergroup.sk/house dvadsaťštyri hodín denne otvorený virtuálny dom. Tento interaktívny rodinný dom s vlastnou domácou kanceláriou je praktickým príkladom bezpečnej a jednoduchej elektroinštalácie použitím produktov Hager, Polo a Tehalit. Táto aplikácia zahŕňa hlavné a podružné rozvádzače od firmy Hager, vrátane programu istiacich a chrániacich modulárnych zariadení, vypínačov Polo a káblových žľabov Tehalit. Perspektívne a moderné systémy riadenia budov dopĺňajú domové inštalácie. Za pomoci fotografií a animácie sú všetky produkty názorne vysvetlené.
To umožňuje užívateľovi napríklad kliknutím myšou na vypínač stlmiť svetlo v miestnosti na požadovanú úroveň. A nielen to, pomocou vypínača na stene môže vyvolať rôzne úrovne osvetlenia – kliknutím myšou na ľavú časť vypínača atmosféru romantickej večere, na pravú časť plné osvetlenie celej miestnosti.

V krátkosti: Virtuálny dom zahŕňa všetko, čo odborníci na elektroinštalácie potrebujú vedieť o produktoch spoločnosti, od technológie, cez praktické použitie až po informácie o objednávaní. S touto službou ponúka Hager svojim partnerom možnosť do detailov spoznať rozsiahly produktový systém a jeho možné aplikácie. Týmto sa interaktívny dom stáva ďalším základným kameňom v službách, ktorými Hager podporuje svojich obchodných partnerov.

Hager dáva popri online verzii interaktívneho domu odborníkom na elektroinštalácie k dispozícií aj offline verziu. Tú je možné si bezplatne stiahnuť na www.hagergroup.sk/house.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia